Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 200. 000ft gyermek tartás?

Havi 200. 000ft gyermek tartás?

Figyelt kérdés

2 gyermekre! Szerintetek ez milyen? Sok/kevés vagy mindenre elég??!!

3 és 6 évesek a gyerekek.


2014. ápr. 15. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát sok helyen ennyi az egész család bevétele. Szóval ez csak gyerektartásnak egyáltalán nem rossz, sőt!

Igazából nem is értem, hogy valakinek hogyan fordulhat meg a fejében olyan, hogy ez kevés. :S

2014. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt szerettem volna írni,amit az első válaszoló. Valakinek még a fizetése sem éri el a 200 000 ft-ot. Ha valóban ennyi, és nem félre írtad akkor a válaszom NEM, NEM KEVÉS :)
2014. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
10%
Ennyinek kéne mindenkinél lennie.
2014. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm 30ezer körül kapott, igaz ő egyke volt.

Van, akinek elég, van akinek semennyi sem elég, körülményektől függ, nah meg az apuka fizetésétől (úgy tudom).

2014. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
78%
Jó nagy marha, aki ennyit fizet. Az egy dolog, hogy neked/neki jól megy, de akkor nem egy összegben célszerű átadni a másik félnek, hanem meghatározott minimum összeg + megvenni amire a gyereknek szüksége van. Különben biztos, hogy nem a gyerekekre fog menni a java.
2014. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

A páromtól ennyit szeretne a volt feleség.

A párommal albérletben élünk, neki ott maradt a 40 milliós ház + autó!

Nagyon sok ez szerintem. Bár a párom vállalkozó.

2014. ápr. 15. 09:41
 7/63 A kérdező kommentje:
Ezek minden elosztva napi 7000 ft a gyerekekre ebben azt írta hogy benne van a fűtés a benzin amivel elviszi a kicsiket óvodába.
2014. ápr. 15. 09:42
 8/63 anonim ***** válasza:
79%

Nehogy mar palimadar legyen!!!


A gyerektartas azert van, hogya gyerekekkel kapcsolatos koltsegek FELET allja az egyedulmaradt szulo (tobbnyire az apa). A koltsegek masik FELET, valamint a SAJAT megelheteset a masik szulonek kell eloteremteni!


Nem ugy van ahogy sokan hiszik, hogy a szerencsetlen apa tovabbra is tartsa el a gyerekeket MEG MEG az exnejet is.

2014. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a volt feleség nem akar dolgozni és az összes szükséges bevételt a gyerektartásból akarja előteremteni.

Nem tudom, hogy kérhet-e ennyit. Attól függ, hogy ez mennyi %-a párod bevételének/fizetésének.

Ha nem tudja a volt feleség fenntartani a 40 milliós házat és az autót, akkor talán kisebb léptékben kéne gondolkodnia, és nem mindent megtartania, amit nem is képes fenntartani.

2014. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem egy meghatározott összeg, vagyis százalék, amit az apa fizetéséből vonnak le? Vagyis ha nem keres legalább egy millát havonta, akkor valóban kissé irreális ez az összeg...
2014. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!