Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatni a lakótárs...

Hogyan tudnék hatni a lakótársamra?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de megpróbálom összefoglalni:

Van 1 lakótársam. anyám faszijának a lánya. (anyám lakik a faszinál, a kis ribi meg nálunk). régen jóban voltunk, de mióta együtt kell laknunk ( nincs más lehetőség) azóta szar az egész. nem takarít, nem rak rendet maga után. a közös háztartási eszközökkel úgy bánik, mintha a sajátja lenne. igénytelensége határtalan: nem szellőzetet a szobájában, hetente jó ha 3x fürdik) a faszija kb rajtunk él, ő mossa a csávó ruháit, a gyerek itt zabál nálunk persze faszikám 1 fillért nem tesz a közösbe, de az neki természetes, h kb itt lakik.

nem féltékeny vagyok rá, nekem is van faszim, de ő betartja a szabályokat.

hiába próbálok vele beszélni, nem képes változni.

még 1 évet kell vele lehúznom, addigra összejön a pénz a saját lakásunkra. albiba nem szeretnék menni. amúgy van saját keresetem, de egyetem mellett nem lehet milliókat összeszedni. a rezsit anyukám fizeti, aki mellesleg mosmár erre a faszra is költi a pénzt... :S

valami 5let?


2008. júl. 25. 14:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem nagy darab a srác, de ő is nagyon szívesen bemosna már a csajnak :))

viszont a kis hülyének nagydarab a faszija, de sztem ő is kb ilyen igénytelen, ha elviseli, hogy a csaj úgy szekszel vele, h előtte nem fürdik...ebbe még belegondolni is gusztustalan... (ne fürgyé le!:)

ja, és emellé képzeljetek el 21nm tömény disznóólat. nemtom a pasijának hogy van gusztusa ehhez... azt reméltem, h ez a fiú legalább megneveli, vagy az ő hatására változni fog egy kicsit, de reménytelen.

bele se merek gondolni mi lesz, ha ezek egyszer összeköltöznek...


köszi, h ilyen megértőek vagytok. sajnos ezzel még nem vagyok előrébb,de megnyugtat, hogy mások is voltak már ilyen helyzetben és túlélték...

várom a további válaszokat! köszi :)

2008. júl. 25. 18:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Első körben küld el neki ennek az oldalnak a linkjét! Már ha tudja mi az az internet!
2008. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy örülne, h a neten kibeszélem. de ha már nem tudok mit csinálni, akkor lehet megpróbálom...
2008. júl. 25. 20:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem Gyurinak hívják az igénytelen csaj fasziját? :-)
2008. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem tudok tanácsot adni, pedig három pasival élek együtt, de az biztos hogy a helyedben megverném a puncit.
2008. aug. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!