Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen a házassága?

Kinek milyen a házassága?

Figyelt kérdés
és,mennyi a "megengedett"vita? honnan tudjuk hogy ő az igazi,hogy ő marad az életed párja?? (10 éve vagyunk együtt,és van 2 gyermek)
2014. ápr. 9. 06:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok, férjem 37. Második férjem. Olyan nincs, hogy "megengedett vita" ha nem értünk egyet valamiben, akkor igyekszünk kulturált módon átbeszélni. Én abban hiszek, hogy hosszú távon akkor működhet egy kapcsolat (az most mindegy, hogy házasság-e vagy sem), ha a felek hasonlóan gondolkoznak a lényeges dolgokról. Mi elég hasonló jellemek vagyunk, egyikünk sem az a kiabálós, veszekedős. Nyilván volt már olyan a házasságunk alatt (6 éves házasok leszünk pár nap múlva) amikor felemeltük a hangunkat, megsértődtem (főleg én részemről vannak ilyenek), de alapjában azt lehet mondani, hogy harmonikusan élünk, meg tudjuk beszélni a problémákat, amikből nincs sok. A férjem nagyon jó ember, sok mindenben segít (háztartás, gyereknevelés), kimutatja az érzéseit, nem "felejt el" nőként kezelni, fontos neki mindenben az én véleményem. Hogy miből tudom, hogy Ő az igazi? Ezt az ember érzi. Olyan mértékű szerelmet, szeretetet érzek iránta, mint soha senki iránt nem éreztem. És tudom, hogy vele akarom leélni az életemet, mindig magam mellett szeretném tudni. Természetesen előre nem tudhatjuk, hogy hogyan alakul, de amilyen most, az nekem tökéletes lenne életem végéig. Bízom benne, hogy Ő is így érzi. :)
2014. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hullámzó.Ha odafigyelünk egymásra és beszélgetünk akkor minden rendben van.Ha elkalandozunk,nincs köztünk annyi intimitás akkor türelmetlenek vagyunk.Mindkettőnknek sok a munka,fáradtság,spórolás...Néha nehéz.:) De szeretjük egymást,meg a lányunkat is,ez segít,egyben tart minket.8 éve együtt élünk,két éve házasok.7 éves a gyerek.
2014. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2. válaszoló


most komolyan? ennyire unatkozol bmeg? mi van? savanyú a szőlő? nem érzed szánalmasnak az ilyen kommenteket? mert szerintem nagyon az.

2014. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Remélem, aki azt írja, hogy "soha nem utasítja vissza" a férjét, az nem azt jelenti, hogy akarata vagy kedve ellenére is szexel vele...! Mert ha igen, akkor az remek egy házasság, ahol a férfi a testet akarja használni, mert neki "joga van". Nagyon remélem, hogy félreértettem...


Feltételezem, kérdező, hogy 2 gyerek után nem most kezdesz el gondolkodni a saját kérdéseiden.


Nálunk ez úgy áll, hogy mindig is tudtuk, hogy a másik az igazi. Mind a szeretet, mind a tisztelet, mind a vágy tökéletesen és kölcsönösen működik.


Nem egymás szemébe nézünk, mert akkor orra esnénk, hanem egy irányba tekintünk. A lényeges dolgokról egyformán

gondolkodunk.


Egymásnak a legjobb barátai ÉS társai vagyunk, feles munkamegosztásban mindenben. Nem vitázunk, nincs egyikünknek sem előjoga vagy több munkája, mint a másiknak. Véd- és dacszövetséget alkotunk, immár ezer éve.

2014. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

en irtam hogy soha nem utasitom vissza ferjem

es ezt szimbolikussan kell olvasni.

Visszautasitas egy erzes amit keltesz a masikban.

nem aarol van szo ha szuper faradt vagyok vagy nincs kedvenm akkor is keszen allok neki.

Ugy kell erteni soha nem erzi hogy visszautasitva van.

egyszeruen latja rajtam faradt vagyok neha ra is kerdez erti a helyzetet erett okos ferfi.

2014. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!