Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit kirakni...

Hogy lehet valakit kirakni egy házból ahova nincs bejelentve?

Figyelt kérdés

Az apám alkoholista és szerintem nem is teljesen beszámítható. A ház amiben lakunk az én és édesanyám nevén van. Apámnak semmi joga nincs ott. Ki lett jelentve a házból. Mi ketten tartjuk fenn a házat Anyuval és ő csak van (iszik, eszik, sz.r.k). Nem akar a házból elmenni. Én félek is tőle, mert volt, hogy megütött és Anyut is fenyegeti elég durva dolgokkal. :( Gondoltunk már rá, hogy kirakjuk a cuccait és zárat cserélünk, de mivel nem dolgozik szinte mindig otthon van, kivéve mikor a kocsmában. Meg hát simán betörné az ajtót (nem biztonsági záras) és ki tudja mit művelne velünk. Valahogy úgy érzem nem lehet tőle megszabadulni csak ha eladjuk „vele együtt” a házat és mi elköltözünk jó messzire. :(

Mit lehet tenni?


2014. ápr. 2. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass az előző válaszolóra mert a bálványimádás bűn.

Csak Jézushoz imádkozzál.

2014. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Hogyha jézus segítségére fog várni, akkor az apja hamarabb elvágja a torkát :)
2014. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ide költözött jesse meg a teljes hitgyülis csapat?
2014. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja apát kidobni bűn stb. nekem is ezt vernyogták miért haragszol rá hisz az apád.csak amikor baltával kergetett nekem akkor már nem volt az apám plusz van egy pont ahol az ember még józan és akkor dönthet hogy magát sajnáltatja vagy férfi lesz és a családját választja. Láttam apát szörnyen viselkedő, miközben egy nevelő apa sokkal jobb szülő volt, nem a gén teszi az embert apává hanem a hozzáállás
2014. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Apámnak semmi joga nincs ott. Ki lett jelentve a házból"


Ez NEM IGAZ!!!

A jelenlegi törvények értelmében, NEM tudod kijelenteni önhatalmúlag!

Kizárólag akkor szűnik meg ott a legális lakhatása, ha be lesz jelentkezve ÁLLANDÓRA máshová!!

A rendőrök sem fogják kitenni.

2014. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!