Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már hasonlóan? 21/L

Éreztetek már hasonlóan? 21/L

Figyelt kérdés
Amikor igazából MINDENETEK meg van: lakás, jól fizető ( bár igazából szerintem elégstresszes - call center) munka, szerető férfi/nő. Tehát anyagilag, párkapcsolatban minden rendben. Valami mégis hiányzik, és 2 éve gyötör ez az érzés, eddig mindig próbáltam elnyomni, most nem megy. 2 hete nem megyek dolgozni, betegség néven, nem bírok bent lenni, itthon ülök semmit nem csinálok. Ez depresszió lenne? Nem látom az élet értelmét, minden csak pillanatnyi- párórás - örömet okoz, utána mindent ugyanolyan sivárnak,unottnak látok. Úgy érzem elegem van,(kb féléve egyre erősödnek ezek a gondolatok) holott tudom hogy mások annyira örülnének, hogyha ezek a dolgok meglennének. Ilyenkor háziorvostól kell segítséget kérni, hogy beutaljon valahova? Környezetváltozást próbáltam, váltottam munkahelyet, lakást nem segített...
2014. márc. 31. 23:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy azért kezdesz kicsit belesüppedni az életedbe, mert úgy érzed minden célodat elérted. Így már nincs miért küzdened, úgyérzed nincs miért felkelned reggel.

Én is ajánlanék egy könyvet: Brian Tracy - Maximális teljesítmény

Youtube-on is találsz néhány videót magyar nyelven a "nézeteiről", de szerintem, ha elolvasod, akkor jobban elgondolkodsz a témán.

Azt tárgyalja, hogy mennyire fontosak a célok az életünkben. Mennyire fontos az önbecsülés, a pozitív szemlélet. Szerintem nagyon hasznos és igazán elgondolkodtató gondolatok találhatók benne. Én is mindig érzek valami kis hiányt belül, de amióta elolvastam letisztult az, amit eddig is tudtam. A sorsomat csak is én irányítom és csak is én felelek érte. Ha én önmarcangolóan és hiányokkal teli életet akarok élni, akkor úgy fogok, ha előre nézek, célokat tűzök ki magam elé és mindenben a jót, az okot próbálom meg keresni, akkor pedig boldogan és nyugodtan élhetek. Piszkosul egyszerű valójában. :)

2014. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Éreztem így,és amikor mindent feladva gyökeresen változtattam az életemen,csak akkor éreztem magam jobban.Nekem a kapcsolatom okozta az alapproblémát,befásult öregemberek módjára éltünk már egymás mellett.Persze minden más is monoton volt körülöttem,de én úgymond felpezsdítettem az életem,mertem váltani.
2014. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
38%
Szülj két gyereket és nem lesz időd ilyen hülyeségeken gondolkodni.
2014. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!