Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éreztetek már hasonlóan?...

Éreztetek már hasonlóan? (munkaügy)

Figyelt kérdés

Teljesen úgy érzem, hogy nem kedvelnek engem a kolleganők...

Kis élelmiszer üzletben dolgozom 4 órásban, szinte mindent velem csináltatnak meg, alig beszélgetünk.Reggeltől délig vagyok, néha 13:00-ig, de ez idő alatt, csak pár szót szoktak velem váltani.Olyan rossz érzés, rossz így dolgozni :( 1 hónapja dolgozok ott.

Ti nem éreztetek még így?


2011. nov. 26. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, nem volt kellemes, de úgy fogtam fel, hogy a pénzre szükségem van, és nem barátkozni járok oda, hanem dolgozni. Tudom, hogy barátságos környezetben könnyebb, de nem mindig jön össze az embernek.
2011. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem az első munkahelyem volt borzalom. Műv. szervező lett a munkakör. Egyedül voltam a műv. házban, az igazgató táppénzen volt, volt 2 irodás nő, egyik sem kedvelt. Mindent úgy csináltam, hogy mondták, de az volt a gond, hogy mindegyik mást mondott, aztán a másiknak persze az nem volt jó. A fizetésre először 120.00-t mondtak, mikoe írtam alá a szerződést, kiderült, csak 80.000. Azt mondták az elején, hogy 6 óra, direkt ezért vállaltam el, erre kiderült a 2. nap, hogy 8. Szombaton is kellett menni. Ez sem volt jó a gyerek miatt. szóval kerek 9 napot dolgoztam ott. Felmondta, de sosem bántam meg. Utána sokkal jobb munkahelyem lett, a fizetésem a duplája, izgalmas munka, nagyon rendes kollégákkal.

Szerintem le se sz@rd őket, az a 4-5 óra gyorsan eltelik. Kitartást!

2011. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagy ott? És a többiek mióta dolgoznak együtt?

Lehet, hogy előtted gyakran jöttek-mentek az eladók, és még kicsit várnak, hogy "érdemes-e" veled barátkozni.

Az is lehet, hogy egy kedves kolleganőjük helyét "foglaltad el", éd most durciznak. (Nem mintha a te hibád lenne, ha így van)

Legyél türelemmel. Ha később sem lesz jobb, akkor meg gondolj arra, hogy csak napi pár órát vagy velük. (Képzeld, ha gyárban 12 óráznál...)

2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Három munkahelyen dolgoztam eddig.Először mindenhol kedvesek, barátságosak voltak, ahogyan én is velük, aztán később, ki tudja miért, kialakultak sértődések, konfliktusok, utána már nagyon rosszul éreztem magam a munkahelyen, mert nekem fontos, hogy barátságos , segítőkészek legyenek a kollégák.Legalább is, eddig fontos volt, de rájöttem, hogy változtatni kell a hozzáállásomon.El kell fogadni, hogy a kollégák elsősorban vetélytársak, a jó barátokat tehát máshol kell keresnem.A pénzre kell koncentráljak, nem a többiek viselkedésére.Viszont azt ne hagyd, hogy az ő munkájukat is veled csináltassák meg.Húzd meg a határokat, nehogy csicskának nézzenek!
2011. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem foglaltam el senki helyét, az 1. pár nap jó volt, de utána kezdtem érezni,hogy nem szimpatizálnak velem.

Munkahivatal küldött oda dolgozni, ők fizetnek, nem is a főnöknőm.Áprilisig vagyok ott, fél év nem olyan sok, de ha így fognak telni a napok, egyre hosszabb időnek fog tűnni az a fél év.A főnöknő is amilyen rendes volt első nap, hát örültem neki, viszont mára már...

2011. nov. 26. 17:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, rossz kategóriába írtam..
2011. nov. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!