Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakitanatok ebben az esetben?

Ti szakitanatok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
24 eves no vagyok. A parommal aki 27 eves tobb mint ket eve jarunk. Mindketten dolgozunk. Ennek ellenere o nem akar osszekoltozni velem. Ha az egyuttelesrol beszelgetunk akkor mindig igerget hogy majd par honap amibol persze nem lesz semmi. Ezenkivul mindent megtesz ertem, jo a kapcsolatunk de kezdek belefaradni ebbe a helyzetbe. Egyre inkabb ugy erzem hogy szakitanom kellene. Voltatok mar ilyen helyzetben hogy oldotattok meg?
2014. márc. 31. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nálunk sem jött össze az együttélés,és vége lett inkább...
2014. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ugyan azt akarkátok. 27 évesen már fel kellett volna nőnie ehhez. Szerintem ne vesztegesd az időd vele.
2014. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valami nagyon hiányzik ebböl a kapcsolatbol.
2014. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se, én ugyanígy voltam csak ott a nő nem akart, és mikor megtettük és már a második férfival lépett félre, akkor kitettem...Azért nem akart, mert egy szabad életet szeretett volna, de ahhoz meg minek egy komoly párkapcsolat?
2014. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sok programunk van. Masik nore nem hiszem hogy lenne ideje sokat dolgozik munka utan meg talalkozunk.
2014. márc. 31. 11:49
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem_ne vesztegesd az idődet! (tedd fel neki a kérdést: mikorra tervezed az esküvőt? Gondoltál rá... stb))
2014. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy szakíts-e vele, az attól függ, hogy érzelmileg mennyire kötődsz hozzá.

Ha úgy érzed, szereted, ha úgy érzed, nem tudsz nélküle élni, ne szakíts vele. De viszont ne mutasd ki, hogy mennyire szereted, hagyd, hogy ő menjen utánnad. Néha légy olyan közönbös, olyan..hogy is mondjam..olyan tartózkodó. Előbb-utóbb észre fogja venni, és meglátod, mit fog lépni.

De ha úgy érzed, nem szereted annyira, el tudnád képzelni mással az életed, akkor szakíts vele.

Én mindenkép az 1. szituációt választanám.

2014. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt írod állandóan munka után találkoztok. Ez hogy zajlik, átmész hozzá? vagy ő hozzád? szülőkkel éltek? A hétvégék általában hogy néznek ki?


Nem feltétlenül szakítani kell. Lehet hogy ő olyan típus akinek szabadság kell. lehet hogy attól fél ha összeköltöztök, akkor nem lesz lehetősége akkor szerelni a motorját amikor akarja, akkor menni futni amikor akarja, vagy bármi amit szeret csinálni, amitől kikapcsol.


A másik eset, hogy benned nem biztos, de ezt egyébként is érezned kell.


Ha az első eset, akkor ezt meg lehet beszélni, akkor neked kell úgy viselkedned, hogy éreztesd, nem akarsz rátelepedni a szabadidejére. Ezzel nekem is sokáig gondom volt, azt hittem hogy ha velem van egy pasi sokat, akkor "megfojt'. aztán találkoztam valakivel aki nem, aki elfoglalja magát akkor is ha nálam van, és így már nem probléma a sok együttlét.


Persze ha a második, vagyis hogy téged nem szeret eléggé, vagy benned nem biztos, akkor ideje tovább állni.


35/N

2014. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki közel két év után nem akar összeköltözni (27 évesen) az nem gondolja komolyan veled,ennyire egyszerű.
2014. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindketten a szuleinknel elunk. O jon tobbszor nalunk de en is szoktam naluk lenni. Hetvegen kirandulunk, filmet nezzunk, moziba megyunk.
2014. márc. 31. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!