Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Problémák:

- már néha elviselhetetlen, hogy azt hiszi tud valamit és ha kiderül még sem akkor sem akarja bevallani, hogy rosszul tudja, inkább felemeli a hangját, hogy megijesszen és rákényszerítsen, hogy el ismerjem, hogy neki van igaza

- ideges, bármivel fellehet idegesíteni, ha nem tud megszerezni egy zenét akár azzal is, és így az én fejem van leordítva a helyéről

- no szex, a 3 napos hétvége alatt egyszer sem, és ha felhozom neki, hogy hát mert te már megint fáradt voltál, akkor próbálja rám hárítani a dolgot ilyen beszólásokkal "Te aludtál el hamarabb." És ebből megint csak a veszekedés van, mert ő próbál meggyőzni, hogy én már 10kor elaludtam, mikor én tudom, hogy még hajnal 1kor sem tudtam elaludni, de ő jobban tudja


Ezt meg lehet oldani még vagy sem?

Vagy idővel ha mindkettőnknek lesz normális munkahelye, normális élete akkor változni fog? 23 éves lány vagyok és végzős egyetemista, ő 30 éves és most egy olyan munkahelye van ahol nem kell dolgoznia, mivel most állnak, persze sokkal kevesebb pénzt is kap. 4 éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, csak hétvégente van itt nálunk.

Szeretem, de nem tudom érdemes e küzdenem a kapcsolatért.


2010. márc. 16. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog változni, ebben bízni kb. a fejed homokba dugása lenne. Vagy elfogadod ilyennek, vagy lecseréled. (Az első bekezdés alapján talán jobb is lenne.)

A szex nem elalvás kérdése, nappal is lehet...

2010. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, hogy lehetséges lenne, hogy 4 év után szeret még, de már nem kíván, hiszen nincs semmi új a szexuális életünkben, de ez nem az én hibám, hiszen én hajlanék rá de ő nem. De lehetséges, hogy azért nem kíván, mert elhíztam, neki mindig a csont sovány lányok tetszettek, már a nagyon enyhén ducibb lányokra is azt mondja, hogy kövér. Mikor megismerkedtünk, akkor 54 kg voltam most vagyok 62. Lehetséges, hogy ez is lehet a probléma?
2010. márc. 16. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lennék egyedül, mint ilyen pasival. Még így 28 évesen is inkább újra kezdenék mindent. Még jó, hogy nem éltek együtt.
2010. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívem, nem a súlyod a probléma.... a megszokás pedig nem 4 év után kezdődik.... Fiatal vagy és okos, tessék lépni. Esetleg egy próbát megér, hogy megkéred, változtassatok, mert Neked ez így nem jó, nem elég. Beszélni kell róla, ennyi együtt töltött évet ne azonnal dobj el. Ha megpróbálja és helyre jön minden, akkor OK, de ha nem, akkor válts! Minden jót kívánok.
2010. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, de egy felszínes pasinál lehet a súly is probléma. Nem? Én eltudom képzelni, hogy szeret, de nem szeretné látni a hurkáim, és én ezt meg is értem.
2010. márc. 16. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már rég otthagytam volna. Velem egyszer emelte fel a barátom, az volt hozzám az utolsó mondata. Nem értem, mért kell a végsőkig tűrni?? Úgysem lesz már jobb, te szenvedsz, ő vígan éli világát, lehet már sokkal boldogabb lennél valaki mással, aki tényleg szeret, mert a mostani barátod tuti nem, ilyeneket nem csinál az aki szerelmes.

24 l

2010. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* hangját
2010. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem normális, ami ebben a kapcsoaltban történik. Valószínűleg ezt Te is érzed, csak egy kis megerősítésre vágysz itt a neten.

Hogy felemeli a hangját és ezzel eredményt is elér, ez a jövőben csak erősödni fog. A veszekedéseitek ily módon lesznek rövidre zárva.

Gondolkozz el azon, hogy miből van több a kapcsolatotokban kellemes vagy kellemetlen eseményekből! Fogsz egy lapot, középre húzol egy függőleges vonalat.Bal oldalra a negatív, jobb oldalra a pozitív eseményeket, tulajdonságokat írd le vele és a kapcsolatotokkal kapcsolatban. Majd a kettőt hasonlítsd össze. Ezt később is előveheted, ha bizonytalankodnál a döntésedben.

2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

62 kiló,meg hurka?

szemüveget neki,hacsak nem 140 centi vagy....

idióta a pasi,sosem fog tisztelni téged,ha összeköltöztök egyszer,akkor eked konyhban lesz a helyed,leetőleg csendben...

2010. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyelőre megjegyezném ezeket magamnak és nem sietném el az elköteleződést.
2010. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!