Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod cigizik? Mennyire...

A te párod cigizik? Mennyire zavar?

Figyelt kérdés
én soha életemben nem szívtam el egy szálat sem ő régen dohányzott. Most már kb 2 éve h csak alkalmanként, ami heti 2-3at jelenthet de nem tudom pontosan. Rengeteg vitánk volt ebből, mert engem nagyon zavar h képtelen letenni és a végén már oda jutottunk egy nagy veszekedéskor h közöltem mostantól nem szólok egy szót se róla. Akkor közölte h ígéri h megpróbál tényleg teljesen leszokni, már azon az estén mikor haverokkal összegyűltünk jött, h rá akar gyújtani. Mondtam h tőlem ne várjon engedélyre, nem vagyok az anyja, csak azt akarja h én mondjam h "szabad" és akkor nem lesz lelkiismeret furdalása?! Azóta eltelt pár hét és tudom h kb ugyanannyira gyakran cigizik, mint az ígérete előtt. Ez engem nagyon megbánt, minek ígérte meg, nem mondok már egy szót se, de úgy érzem h megalázó h hazudott, és ha csak meglátom a közelében a cigisdobozt elfut a düh, h a képembe hazudott és meg se próbálja. Ez bánt, már nem is a hülye cigizés, hanem az üres ígérgetés. Én reagálom túl? Ha igen, akkor adnátok tanácsokat(nem lehülyézve) h h értessem meg magammal is h ez nem olyan gáz, mint ahogy nekem esik?
2014. márc. 30. 10:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ma 18:23 Egyetértek, kivéve egy dologban. Mi az hogy a hagymás rántotta nem egészséges??? A lehető legegészségesebb reggeli, ami létezik!
2014. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Zavar de megèrtem mert en is szivtam es a leszokás nagyon nehèz. Kerje szakember segitseget. Te pedig legyel megertobb.
2014. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
mindenki válaszát köszönöm, a 19esnek sikerült úgy megfogalmaznia h megértsem ;)
2014. márc. 31. 06:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok a dohányzó fél, férjem sosem cigizett. Azt nem állítom, hogy egyáltalán nem zavarja, de csak nagyon kis mértékben,nem is kerül köztünk sose szóba, hogy leszokjam. (Amúgy én is mindig csak a kertben dohányzom.)Ő így ismert meg, így szeretett meg, elfogadta. Sajnos neked nem tudok tanácsot adni, amíg ő nem dönt úgy, hogy leszokik, addig te nem fogod tudni őt megváltoztatni.
2014. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem cigizek, de ő napi 1 dobozzal szív el. Nem zavar, mert megismerkedésünk óta dohányzik. Próbált leszokni, de nem ment (gyanítom igazából nem is akarta).
2014. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!