Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem értem Őt!...

Mit tegyek? Nem értem Őt! Többi lent!

Figyelt kérdés

A 14 éves életvidám lányom ma délben szomorúan jött haza a suliból.

Láttam ahogyan sír is.

A kapcsolatunk nagyon jó,mindent megszoktunk beszélni.

De most ahogy rákérdeztem hogy miért szomorú ingerült lett s mondta hogy hagyjam Őt mert úgysem mondja el nincs neki baja stb.



2014. márc. 25. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj neki egy kis időt, hogy lenyugodjon.

Ha jó a kapcsolatotok, elmondja, ne nyaggasd.

2014. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Lehet, hogy a tanárok vagy az osztálytársai piszkálták és fél, hogy (bármennyire is szereti a szüleit) ha beleszólnak akkor csak rosszabb lesz és még jobban rászállnak.

Vagy szerelmi bánat, vagy, ha maximalista, akkor egy rossz jegy is okozhatta.

Kamaszkorban természetes a hangulathullámzás, ha lenyugodott, lehet, hogy elmeséli a történteket. Ehhez kellhet pár óra vagy akár nap is.

2014. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tipikus maximalista de jó tanuló.

Barátja még nem volt így az is kilőve!:/

2014. márc. 25. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén egyelőre, vigyél neki egy kis nasit meg egy teát, puszild meg/öleld meg (amelyiket hagyja), mosolyogj rá és ne faggasd.
2014. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hagyj neki időt, majd elmondja, ha el akarja. Ha meg esetleg nem fogja, akkor nem is volt olyan nagy dolog, csak túlreagálta. Lehet a tanárai, osztálytársai piszkálják és azért. Ilyenkor senki nem akar róla beszélni a szüleivel, mert félnek, hogyha elmondják nekik, akkor a szülők beleavatkoznak és csak még rosszabb lesz. Én is ilyen voltam még régen;)De ha jó a kapcsolatotok, most hagyd és később kérdezz rá, kb. 2-3 nap múlva, nagy valószínűséggel, ha már megoldódott a gondja vagy lecsillapodott, el fogja mondani.
2014. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ne aggódj, még az is lehet, hogy egyik este ő maga mondja el Neked és kér Tőled bocsánatot.

Az én lányom is ezt csinálta, amikor az osztálytársai piszkálták. Megkért, hogy ne szóljak bele, mert már csak 2 hónap volt hátra a suliból (ballagott). Megtettem. Egyébként is mondta, hogy ha elmondom, legközelebb nem árul el semmit, pedig jó volt a kapcsolatunk. Azóta minden problémája megoldódott :)

2014. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy plátói szerelme van, és épp ma közölte, hogy nem viszonozza az érzéseit... ez jutott eszembe a kérdésed alapján. Ugyanennyi idős voltam,mint most ő,mikor ez történt velem, és eléggé fájt. De nem akartam volna ezt megosztani Anyukámmal.
2014. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Barátja még nem volt így az is kilőve!"


De lehet, hogy most van, vagy lenne, vagy esélyes, vagy reménytelen.


Nem tudhatod.


az én lányom 13 évesen azért pityergett, mert, mint kihámoztam belőle, az osztálytársa szerelmes lett belé, de amikor a lányom jelezte, hogy ő is viszont, akkor a fiú megijedt, nem tudott mit kezdeni a helyzettel.


Elmagyaráztam neki, hogy a fiú gátlásos, adjon neki időt.


Nos, ez egy ilyen eset volt.


Ki tudjam, a lányodnál is lehetnek hasonló okok, de az is lehet, hogy valamelyik barátnővel vesztek össze.


Majd elmondja. Ne erőszakold, mert azzal az ellenkezőjét éred el: még jobban bezárul.

2014. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem el fogja mondani magától! :)

2014. márc. 26. 12:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!