Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál ott, ahol az exed...

Dolgoznál ott, ahol az exed is? És ha közös irodában kéne lennetek?

Figyelt kérdés

Állásajánlatot kaptam egy cégtől. Az állásinterjún tudtam meg, hogy az exem is ott dolgozik. A mellette levő asztalnál lenne az én helyem, és az exemhez fordulhatnék segítségért ha valamit nem tudok.

Rajtam kívül egy pályázó van még, így még nem 100%, hogy enyém az állás. (Bár azt mondta az illető akivel beszélgettem, hogy neki én vagyok szimpibb, mert én nem dohányzom, a másik ember igen, és ennél a cégnél nincs lehetőség fél óránként kijárni cigizni+kávézni).

Jóval többet keresnék, mint minimálbér. (Jövőhéten kedden kezdenék)


2014. márc. 25. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
persze hogy elfogadnám. gondolom már lezártad vele a kapcsolatot, a többi meg úgyis csak munka lenne.
2014. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom, ez hogy esne a páromnak.

De nekem nem mindegy, hogy 60-70 ezret hozok haza, vagy 140et.

2014. márc. 25. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hogy esne? Biztosan megértené, hogy nem az exedért mennél oda. és bízik is benned, megérti, beszéld meg vele.
2014. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Mióta az exed? Mert ha mondjuk már évek óta, akkor biztosan már ő is "tovább lépett".
2014. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként simán elvállalnám, a mostani párod biztosan tudja, hogy tényleg nem az exed miatt mész oda. Bár, ha haragban váltatok el anno, akkor egy kicsit kellemetlen lehet, de szerintem idővel megszokjátok mind a ketten.
2014. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az exemnek azt hiszem 3 éve van menyasszonya.
2014. márc. 25. 13:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg?? Végképp nincs oka a mostani párodnak aggódnia! :)
2014. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Amilyen az én expasim, simán. Neki is van felesége, nekem is van férjem, és túl jól ismerem ahhoz, hogy bármi szándékom legyen munkakapcsolaton haveri viszonyon túl.
2014. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Mivel már mindketten túl vagytok rég a másikon, simán bevállalható.
2014. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Dolgoznék! Tényleg nem mindegy, hogy az ember mit és mennyiért dolgozik. És azért annyira nagyon válogatni sem lehet.

Ha ez ilyen régi kapcsolat és már mindkettőtöknek van más, akkor ebből szerintem nem lehet gond. Nem az van, hogy pár hónapja szakítottatok és esetleg valamelyik fél békülni szeretne.

Ha mégsem működne a dolog, akkor még mindig kereshetsz mást, de szerintem ne szalaszd el ezt a lehetőséget, ha egyébként szeretnél ott dolgozni.

2014. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!