Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele töltsem a karácsonyt...

Vele töltsem a karácsonyt egyáltalán? Belefásultam

Figyelt kérdés
szeret de egy paraszt ki vagyok ábrándulva, annyira vártam vele a karácsonyt, már 1 hónapja meg van az ajándéka de teljesen ki vagyok ábrándulva ez egy paraszt nm érdemelne semmit de közbe szeret:(
2009. dec. 16. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem szereted már, mert egy paraszt, akkor ne járj vele tovább. Úgy értem, ha szeret, de mégis ilyen veled, az azt jelenti, hogy benne "ennyi van", ezt tudja nyújtani még szeretet mellett is. Ha ez ennyire kevés, akkor lelkileg sekély az az ember. Gondolj bele, ha most ilyen, milyen lesz, amikor már nem fog annyira szeretni?

A karácsony egy ilyen emberrel egy ilyen kapcsolatban nem lesz ugyanaz, mint ahogy azt régen képzelted, sajnos.

2009. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mit csinált ez a "paraszt" vagy mi történt, hogy így kiábrándultál belőle?
2009. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
egy normális (értelmes )ember nincs együtt egy paraszttal. ha paraszt akkor kell keresni egy nem parasztot. :)
2009. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
folyton megbánt, nem is érzékeli a szavai súlyát...:(
2009. dec. 16. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Menj haza anyádhoz, az ajándékot meg add inkább az öcsédnek! Vissza se nézz! Szeressen mást!
2009. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szavaidból ítélve úgy érzem, fiatal vagy. Gondold át, hogy le tudnád-e élni a következő 40 évet egy ilyen paraszttal együtt, és ha nem, addig lépj le, amíg még könnyen találsz valaki mást, aki nem paraszt. Ha pedig úgy döntesz, hogy megfelel a következő 40 évre is, akkor legalább emlékezhetsz arra, hogy te már akkor is tisztában voltál abban, kihez mész hozzá, és később nem okolhatsz magadon kívül senkit.
2009. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyanígy vagyok. Az enyém se érdemel meg semmit, ki is rúgtam tegnap :-)
2009. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Akár én is írhattam volna, pedig én már nem vagyok fiatal. Talán pont a közelgő ünnepek hozták ki belőlem a döntést, hogy én már nem akarok vele lenni, mert eddig szinte minden év végén átvert. Most persze bizonygatta hogy nem így lesz, de én már nem hiszek neki. Úgyhogy vége lett, most, épp fél órája. Így aztán marad a magányos ünnep, mert családom gyakorlatilag nincs. Valószínűleg össze fogok zuhanni, annak ellenére, hogy én akartam befejezni, csak hát ő meg engem hibáztat mindenért, magába nézni nem jutott eszébe sosem. Így aztán haraggal váltunk el.
2009. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Az egy dolog, hogy ő szeret, de te szereted?????? Ne maradj vele, ha nem, mert később megbánod!
2009. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

22:18!

Ugyanazt érzem át mint te csak nekem kb 2 órája lett vége a 3 és fél éves kapcsolatomnak csupán azért mert a 4.karácsonyt ő még mindíg nem jalandó velem tölteni mert a szüleivel kell lennie:S nem értem meg de ha neki így jobb volt hát legyen. szivesen beszélgetnék ijen emberekkel akik ugyanígy jártak bár biztosan nem sok ijen ...van aki enyi mindent elhisz egy pasinak:(


Boldog Karácsonyt!!


21/L 22/F

2009. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!