Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogon mondják azt a...

Milyen jogon mondják azt a gyerekemre, hogy el van kényeztetve? Főleg anyósom!

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy hétvégén át szokott jönni a lányomnak egy barátnője. Ilyenkor a lányom azt szokta kérni, süssek valamit, meg legyen itthon chips, hogy meg tudjuk kínálni a kislányt. Szerintem nem attól van elkényeztetve a gyerek, hogy ennyit megtesz neki az ember.

Anyósom meg fűnek-fának mondja, hogy nem szeret az unokájával menni valahová, mert a kislány mindig szomjas lesz, és kell neki venni egy ásványvizet...


2014. márc. 18. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez valóban így van, akkor anyósod érdekes ember lehet.
2014. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Anyósod nem százas, szerintem ne foglalkozz vele (tudom, nem könnyű).
2014. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

mindenkinek lehet véleménye..olyan jogon mondhatják


az megint más kérdés, hogy igaz--e vagy sem, vagy miből következtetnek erre...


nekem nem posztom megítélni, hiszen nem ismerem a lányodat, a te viselkedésedet sem(mármint hogy elkényezteted-e vagy sem.


Viszont ha az anyósod tényleg enm szívesen megy akárhova a lányoddal és nem csak a szája jár, annak tuti van oka..

2014. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tavaly amikor nagyon meleg volt a nyáron, anyósom beígérte a kislánynak, hogy elviszi fagyizni.

Elmentek sétálni, majd a kislányom megkérdezte, mikor kap fagyit. Anyósom meg teljesen kiakadt, hogy követelőzik a kislány...amikor ő csak megkérdezte mi van azzal amit a mamája megígért neki.

2014. márc. 18. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

uhh..

azért anyósod szép firma..


(bár gyerekként sosem mertem volna ígéretet sem számon kérni, pedig nincs azzal baj, ha megkérdezi az ember, hiszen ki is mehet a fejéből)


ha nem akarta a fagyit minek ígérte?


A párod reakciója, véleménye?


3.

2014. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

[link]


a gyerek folyadékháztartása másképp működik, mint a felnőtté

ha sajnálja azt a 150 forintot egy ásványvízre, vigyenek magukkal kis üvegben

2014. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A párom szerint az anyja csak szimplán sóher... Mert sajnálja azt az 1 gombóc fagyit, vagy azt az ásványvizet a gyerektől. (nem is cukros löttyöt kért, hanem vizet!)
2014. márc. 18. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyira gond a víz, hát vigyen. Téged akar mószerolni, hogy s.arul neveled.
2014. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Még azzal sem lett volna gond,ha igéret nélkül kért volna egy tölcsér fagyit.A nagyi készülékében van a hiba.
2014. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Más gyerekeket a szüleik reggeltől estig tömik édességgel, elhalmozzák ajándékokkal, lesik minden kívánságukat, ha mégsem, akkor meg hiszti van. Na ŐK vannak elkényeztetve. Az szerintem teljesen normális dolog, hogy meg akarja vendégelni a barátnőjét, nyilván, ha majd felnő és saját keresete meg konyhája lesz, akkor ő maga fogja megsütni a vendégváró nasit, de addig talán nem kell elvárni tőle. :D Az ásványvizes meg a fagyis sztorit nem is tudom kommentálni, anyósodnál valami nem okés agyilag... de ha ilyen, akkor én a helyedben nem is engedném el vele a kislányt. Csak ne fertőzze a gyerekedet senki a negatív, undok energiáival.
2014. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!