Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüljek azért, hogy velem...

Szüljek azért, hogy velem maradjon?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, férjemmel már az esküvő előtt megbeszéltem, hogy nem szeretnék gyereket. Lehet ,hogy önzőnek vagy nem tudom minek tartotok, de meg van az oka.

Egy ideig úgy éreztem, hogy előbb-utóbb majd azért úgyis kell, mert társadalmi elvárás, meg majd biztosan én is akarni fogom stb.

Viszont most elértem azt pontot, hogy teljes mértékben tudom, én ezt nem akarom.

Tudom, hogy nem az én felfogásom a normális.

Párom azt mondta, ha egészségügyi okok miatt nem lehetne, akkor velem maradna, de ha sürgősen nem változtatok a hozzáállásomon,akkor elhagy.

Én őt mindennél jobban szeretem, de tényleg nekem kell engedni? Mi van , ha vállalok a nyomás miatt gyereket és utána nem tudom szeretni? Vagy megutálom páromat, amiért erre "kényszerített"?

Van azon kívül megoldás, hogy külön menjünk?



2014. márc. 17. 09:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%

Ne tedd!


Én belementem és kettő is van, ráadásul az egyik problémás. Pokol az életem...

2014. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha te semmiképpen nem szeretnél édesanya lenni, akkor engedd a férjed elmenni, hogy megtalálja a boldogságot egy új kapcsolatban és édesapaként.
2014. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
68%

Ismertem olyan házaspárt,ahol a nő nem akarta a gyereket,a férj kizsarolta azzal,hogy akkor elválik.

Így is elváltak,nem sokkal a gyerek születése után.A nő meggyűlölte a férjét azért,mert rákényszerítette a gyereket.Utálta a gyereket is,aki ugye semmiről nem tehetett.Ellátta,mert ez a kötelessége és ennyi.A gyerek születése után ráadásul a nő alkoholista is lett,azelőtt a pia szagát sem bírta,most így akart menekülni ebből a helyzetből.Férj lelépett és nem látta a gyereket vagy 10 évig,a férfi is alkesz lett,a pián kívül semmi sem érdekelte,nemhogy a gyereke.Itt rögtön 3 élet ment tönkre a férj hülyesége miatt.

2014. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!