Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy párkapcsolat?

Család vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha választanotok kéne, mit választanátok? A családot, amiben felnőttetek, szülők, testvérek, barátok, de nem a párotokkal, vagy a párotokat, de a családotok nélkül?

2014. márc. 16. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, miert kenzsyerultem valasztas ele.
2014. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettő meg van úgy teljes!
2014. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi miatt kényszerülök ilyen választásra.


Nekem pl. külföldi a férjem, így "őt választottam", hiszen így a családommal ritkábban tudok csak találkozni, nagyon messze vagyok tőlük.

2014. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Az en ferjem is kulfoldi, de megsem kell valasztanom kozte es a csaladom kozott. Ritkabban talalkozzunk de szinte naponta beszelunk (viber, skype, fb.,).

2014. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez nálunk is így van, mint a 4.-nél, de én úgy érzem, hogy az internetes beszélgetés nem helyettesíti a család közelségét, gyakoribb közös programokat. Valamilyen szinten szerintem igenis választás ez sajnos.
2014. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos igy van köztem és a szüleim között is 100 km van néha honvágyam van anyagiak miatt nem mindig tudunk menni olyankor arra gondolok valakik között meg 1000 km is van .
2014. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

a 3d hiperszuper videó skype sem tudja pótolni azt az érzést mikor megöleled édesanyádat.

nekem a családom sokkal többet jelent mint egy akármilyen pasi a világ másik végéről.

elég korán megtanultam hogy a legnagyobb hülyeség egy kapcsolat miatt elhanyagolni a családtagjaidat.

2014. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A csalàd jo esetben mindig ott lesz mögötted, a pàrod nem biztos. Viszont az élet rendje végmegtalàlni a pàrod, sajàt csalàdot alapitani, és az uj csalàd elötérbe kerül. Én, ha egy mod van rà, nem vàlasztanék, maradjon meg mindö, pedig nem sok emberre szàmithatok a csalàdombol.
2014. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Konkrétumok nélkül ez egy ostoba és felesleges kérdés. A családommal és a párommal is egyaránt lehet jó/rossz/átlagos stb. a kapcsolatom, és nem mindegy az sem, miért kényszerülök választás elé...
2014. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan a családom, hogy nem kényszerítenének ilyen választásra. Olyan a férjem, hogy nem kényszerítene ilyen választásra.

Ha meg mondjuk arról lenne szó, hogy a férjemmel tartsak, mert úgy hozza az élet, hogy valahova messzire kellene költöznie, természetesen vele tartanék. Őt választottam társul az életben és nem véletlenül.

2014. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!