Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után kik legyen a kicsi...

Ezek után kik legyen a kicsi keresztszülei?

Figyelt kérdés
A nagy lányunknál a férjem unokaöccse és a huga a keresztszülők. A kicsi most lesz 1 éves és nem tudom kit kérjünk fel keresztszülőnek. A lány keresztszülei egyszerűen nem is foglalkoznak vele, ha mi megyünk akkor látják őt.Csalodtam bennük.Nekem nincs testvérem,unokatesóm is Németországban él,kb 25 éve láttam(28 vagyok).Másodunokatesoim meg szintén messze laknak. Legyen a baráti körünkből valaki?Nem gáz az? Akire gondoltam,ő nagyon szereti a gyerekeinket,heti szinten jön hozzájuk.S a keresztanya ki legyen??
2014. márc. 13. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező rokont választani, lehet barátnő is. Ha ő többet foglalkozik vele, válaszd őt. ÉN is a barátnőmet fogom felkérni.
2014. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én keresztmamám sem rokon, hanem anyu barátnője. A keresztapám rokon, tehát még csak nem is egy pár a keresztmama és keresztpapa. Amúgy nem is vagyunk vallásosak, csak a nagyszülők miatt volt.
2014. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

nálunk barátokat szoktak.

pont azért hogy van aki már rokon( tesó, unokatesó..stb) így más kap " rokoni" státuszt..

akivel tényleg vagyunk olyan viszonyban

2014. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Most komolyan, ennek mi a fene jelentősége van...?

Semmi...

2014. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gond,hogy a család szerint családból kell választani keresztszülőt! Barátnőm meg nincs olyan nagyon.AKit meg szeretnénk az meg "híres" énekes lány,osztálytársunk volt.Igy lehet nem érne rá annyira.
2014. márc. 13. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:

"A gond,hogy a család szerint családból kell választani keresztszülőt!"


Bízzunk benne, hogy túlélik ha mégsem családból lesz a keresztszülő.


A keresztapajelölt egyedülálló?

2014. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne kereszteljétek meg a gyereket, s a probléma máris megoldva.
2014. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,egyedülálló a keresztapa jelölt. nagyon jó barátunk.
2014. márc. 13. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk nem kötelező, hogy keresztapja -anyja is legyen, elég egy fő.
2014. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!