Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki elvált,van gyereke új kapcsolatot szeretne de nem akar több gyereket semmiképp,mert fél ha nem jön össze ez a kapcsolta sem és 2 gyerek után kell fizetnie azt meg nem akar.

Jobb ha ezt már a kapcsolat elején elmondja?


2014. márc. 13. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb. A normális, rendes nők értékelik az őszinteséget.
2014. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a nõ akar e gyereket.Ha akar,akkor igen jobb,ha a kapcsolat elején elmondja.
2014. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen tisztázni kell, még az elején. (persze nem rögtön az első randin, de azért illene nyílt lapokkal játszani). Az aggodalmát viszont bizonyos fokig nem értem. Egyrészt, hogy a gyerektartás lenne a legnagyobb gondja, nem az, hogy nem látja majd a gyereket...stb.

A másik része a dolognak, hogy előbb alaposan megismeri az ember a másikat, akkor tudja mire számíthat, és utána vállal csak gyereket. Ha a nő megbízható, lehet vele életre szólóan tervezni, akkor miért ne?

2014. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen fontos kérdéseket mindig tisztázni kell egy kapcsolat elején. Nagyon fontos a kapcsolatokban,h a családalapításról, anyagiakról és egyéb alapvető értékrendbeli dolgokról nagyjából hasonlóan vélekedjenek a "felek".

(Azért azt hozzáteszem,h az alapelgondolás szerintem rendkívül hibás, de hát nem ez volt a kérdés :))

2014. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is furcsállottam ezt a hozzáállást,hogy az a legnagyobb baja,hogyha nem jön össze a kapcsolat és abból lesz gyerek még egy gyerek után kell fizetnie.

Nincs még jelölt meg semmi a pasinak csak így áll a dolgokhoz alapból.

2014. márc. 13. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Válás után - attól függ, mennyire friss élmény - vmennyire végül is természetes ez a hozzáállás. A legtöbben megfogadják,h soha többé nő/pasi, házasság, gyerek. De aztán a kezdeti düh csak elpárolog, főleg, ha megismer vkit, akibe beleszeret. Meg hát ember tervez, Isten végez :)

Tuti,h ennek a pasinak a következő feleségével lesz vagy 3 gyereke :)

2014. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőn múlik, hogy lesz-e gyerek a kapcsolatban.
2014. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is van már egy gyereke. Ő szeretne még egyet, egy kislányt. De ha nem lesz közös gyerekünk, akkor sem dől össze a világ, mert neki már van egy fia.

Én nem tudom, hogy később szeretnék e gyereket, de az elkövetkező 3 évben biztosan nem...

3 év múlva is "csak" 26 leszek, akkor még bőven ráérek gondolkozni a gyerek témán.

2014. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!