Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek elhelyezés apánál...

Nokydon kérdése:

Gyermek elhelyezés apánál mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

apa

érdeklődnék gyermek elhelyezés végett gyesen vagyok a kislánnyal 4éves lesz júliusban egyedülálló ként nevelem csecsemő kora óta lakással rendelkezem körülményeim átlagon felüliek gyesen kívül dolgozom ismerősnél aki le is igazolja de viszont nem bejelentet erkölcsi bizonyítványom tiszta az anyuka rokkant nyugdíjas illetve szinte mindenki a családnál náluk mellette büntetett előéletűek nagymama 10év élettársa 13évet töltött börtönbe mellette ismerik a családot a rendőrségen mivel a hírekben is szerepeltek tv2 rtl stb.. illetve óvoda is tanúsítja hogy anyuka kicsapongó életet élt


2013. ápr. 11. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50szazalek. A család előélete nem számít es az sem, hogy anyuka rokkantnyugdíjas.
2013. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gyermek jólétnél voltam ismernek a városban ő jobbnak lássa a gyermek elhelyezést nálam biroságon is jártam már holnap reggelre kaptam időpontot a nyugdij meg agyi alapon van nála saját magát nem tudja elátani illet családi potlékot is kap magár ugyszint nagymama is
2013. ápr. 11. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:
A fekete munka ügyan olyan büncselekmény.
2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy igazolja le, hogy nála dolgozól de nem annyira, hogy megbüntessék adócsalásért?
2013. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igy lehetsz gyesen, ha a gyerek már elmúlt 3?
2013. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jelképes összegért nem büncselekmény besegiteni nem 8órában dolgozom hanep heti pár órát de a kérdésre válaszoljatok légyszives
2013. ápr. 11. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "jelkepse osszegert besegiteni". Ez feketemunka.

Anyukanak ugyanannyi eselye van, hiszen van fix jovedelme. A csaladjanak a multja nem szamit.

2013. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!