Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélye hogy összejövün...

Van még esélye hogy összejövünk 3 hónap után?

Figyelt kérdés
szakítottam a barátommal 3 hónapja. azóta nem kerestük egymást. nekem hiányzik, van még esély hogy összejöhetünk szerintetek? 25N
2013. ápr. 17. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

"nem hiányzik" akkor miért is akarsz vele ismét összejönni?

Ismerd be, hogy jó nélküle, hisz Te magad írtad...

ha hiányozna bíztatnálak, de így...semmi értelme, lépj tovább.

2013. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első, tanulj meg olvasni!


Kérdező! Tegyél érte és akkor talán. Nem tudjuk miért szakítottál, milyen volt a kapcsolatotok, az exedet miként érte a dolog.

Miért szakítottál vele, ha most megint őt akarod?

Ha ló nincs, szamár is jó?

2013. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, jaaa bocsi, félreolvastam :))


Nos, tényleg fontos kérdés az, hogy MIÉRT szakítottatok.. lehet nagyon megbántódott a barátod és ezért nem keres??

Viszont 3hónap sok idő..lehet ő már továbblépett.

Ha nagyon hiányzik, keresd meg, ne találgass, és akkor bővebbet fogsz tudni, mivel mi nem tudjuk mitörtént, csak Te tudod és Te ismered, Neked kell beszélned vele!

2013. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én anno megjátszottam ezt, 3 hónap után újra összejöttünk. Hülyeség volt: az első hónapot még élveztük, aztán meg újra előjöttek ugyanazok a problémák, csak még durvább formában. Végül persze végleg szakítottunk, de addig még ráhúztunk két évet, hülyeség volt.

Szerintem ha nem valami hülyeség miatt szakítottatok, akkor inkább ne. Inkább próbáld meg nélküle jól érezni magad.

2013. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valakinek keresnie kéne a másikat... :-)

Hívd fel, csak lazán, h mi van vele? És okosabb leszel! Hajrá! :-)

2013. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk, hogy van-e rá esély? Nem ismerünk titeket.
2013. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha komoly problémáitok voltak és sok volt köztetek a veszekedés,akkor nem javaslom én sem.Ahol egyszer valami megromlott,ott a problémák újra elő fognak bukkanni,ha megint összejöttök.Bár igazából csak akkor kerülnél közelebb a megoldáshoz,ha felkeresnéd,hívnád őt,és beszélgetnétek egy kicsit.
2013. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!