Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy minden hónap...

Miért van hogy minden hónap elején mindent borúsan látok?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy ebben az időszakban depisebb vagyok. Kevésbé érdekel a munka, a baratomba csak a hibákat látom és úgy érzem nem is törődik velem. Utálom ezeket a hullámvölgyeket. Meditálok, próbálom ezt az időszakot átvészelni de nem tudok ilyenkor pozitívan állni a dolgokhoz.Mi lehet az oka ezeknek a hullamvolgyeknek? Ilyenkor kb hó közepére kezdek magamhoz térni.
2013. márc. 8. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor szokott megjönni? :D
2013. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert én olyankor vagyok lehangolt, és amiket még felsoroltál.
2013. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok kb 7-10 nappal előtte vannak. Hó közepén szokott megjonni
2013. márc. 8. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos a fizunap miatt. Pár nappal fizu előtt én is mindig elkezdek stresszelni, mert úgy érzem, már gondolatban elment a pénzem nagy része a kötelező kiadásokra, és akkor még nem ettem, ittam, szórakoztam...
2013. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a menstruációval esik egybe?
2013. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mit lehet ezzel kezdeni?
2013. márc. 8. 21:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem esik vele egybe, és a fizetés miatt sem mert az nem ilyenkor jön nekem
2013. márc. 8. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
PMS lehet a dologban, én sem szeretem.. De pár dolog sokat segített. Kerülöm a stresszt, amennyire lehetséges, többet mozgok, tornázom rendszeresen. És egészségesebben táplálkozom, odafigyelek a testemre. Mondani szokták, hogy ép testben ép lélek és nagyon így van!
2013. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Utána olvastam és a tünetek eléggé erre utaltak.
2013. márc. 8. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :)
2013. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!