Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem, hogy a...

Egyszerűen nem értem, hogy a fiam miért olyan apás?

Figyelt kérdés

3 éves lesz, mindent én csinálok körülötte, én játszom vele, focizok vele, ha beteg ápolom, takargatom éjszakánként, mesét olvasok neki..stb. És még is amikor a férjem haza jön, vagy hétvégén otthon van akkor le se lehet vakarni róla a fiamat. Apa így apa úgy... apa apa apa...

néha tökre rosszul esik :(



2014. márc. 12. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért, amit le is írtál. Az apja ritkán van vele, te meg folyton, így az ő jelenléte különleges alkalom számára, aminek örül is.
2014. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert te ott vagy neki, ő pedig hiányzik neki. Miért hiányoljon téged, ha ott vagy? Hidd el, ha fordítva lenne, akkor a te nyakadba akaszkodna.


Amúgy ne irigyeld az apjától, neki csak az este és a hétvége marad, minden más a tiéd.

2014. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem irigylem, csak rosszul esik néha.
2014. márc. 12. 09:18
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert te ott vagy neki mindig. Apa "érdekesebb".
2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Örülj neki bakker.Egész héten nincs vele az apja jó hogy hétvégén rajta csüng.

Ne kreálj problémát ebből.Én a helyedben kihasználnám a helyzetet.Legalább több idő jut magadra.

2014. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
A fiad NEM csak a tiéd, hanem az apjáé is!. Miért esik rosszul, ha abban a kevés időben, amikor együtt lehet az apjával, neki ő a fontosabb. Igy a természetes.
2014. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen nagyon jó, meg örülök is neki, de még is néha nem jó érzés, hogy tényleg mindent megteszek teljes körűen, és mégis...
2014. márc. 12. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Jujj, ne legyel mar feltekeny... inkabb orulj neki. A gyerek eleg sokat van veled, az apjaval kevesebbet.
2014. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Olvasd már el a kommenteket, ne a saját hülyeségedet hajtogasd. Mit nem értesz a leírtakon?
2014. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

"néha nem jó érzés, hogy tényleg mindent megteszek teljes körűen, és mégis..."


Megis mi?

Mit szeretnel? Hogy csakis veled jatsszon, csak hozzad bujjon?

Az apjat pedig ne szeresse?

2014. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!