Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudok megváltozni!

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve van párom, de már többször is megcsaltam az egyik kollégámmal. Próbálom türtőztetni magam, de nem megy. A párom már gyanakszik is, nem akarom, hogy megtudja az igazat.

Szeretem, ha a férfiak csinosnak látnak és udvarolnak nekem.


2014. jan. 23. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
egyszerűen ribi vagy, nincs ezen mit szépíteni...
2014. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Minek teszel tönkre egy embert?


Az utsó mondatod meg max. egy legyintést érdemel, de nem többet.Éretlen vagy egy emberi kapcsolathoz.

2014. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én szeretem a páromat és jól meg vagyunk. De nekem kell az, hogy a pasiknak csorogjon utánam a nyáluk.
2014. jan. 23. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
hiába pontozol le mindenkit, még ahhoz is éretlen vagy, hogy elviselj egy számodra kedvezőtlen kritikát egy olyan kérdésben, amire te voltál kíváncsi... :)
2014. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Kamu a kérdés. Szerintem se simán egy otthon unatkozó srác vagy. Nincs jobb dolgod wazze?
2014. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
se jav. TE
2014. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Két különböző dolog az ha valaki után csorog a nyáluk a férfiaknak vagy pedig, ha minden boldog boldogtalan embernek odaadod magad. Ha ennyire szereted a férfiakat, akkor miért nem keresel magadnak egy olyan társat aki hajlandó veled nyitott kapcsolatban élni. Manapság már olyan torzított erkölcsű világban élünk, hogy biztosan találnál egyet.
2014. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Minek neked a párkapcsolat, ugy legalább szabad vagy csinálsz,amit akarsz.A kollégád meg jól kihasznál,van ennél jobb egy férfinak?
2014. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Ameddig nem buksz le, addig jól van ez így.
2014. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Oké, akkor a sok utálkozó dolog szöveg után, - jövök én. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de én úgy érzem, hogy nem élted még ki magad. Ezt már csak abból sejtem, hogy fiatal vagyok, eléggé fiatal, és hasonlóak érzek. Elhagytam a páromat, mert kiakarom élni magam. Szívem szerint az összes pasival ágyba bújnék - , de attól függetlenül, hogy NÉHA ilyen érzés fog el, NEM teszem meg, mi előtt valaki élből lek.urvázna :3 Eddig csak két kapcsolatom volt. Nekem is jól esik flörtölgetni, tudni, hogy tetszem a pasikat, hogy jól nézek ki, csinos vagyok.

Emellett, jól is esik nagyon, elmenni a barátnőkkel szórakozni. Nem vagyok az a Discos típus, de színházba,könyvtárba menni ... Beülni a moziba, addig elleni, ameddig csak szeretnééék. Nekem még ez kell.


Szerintem mérlegelj, hogy mit szeretnél jobban, mennyire fontos számodra a párod, hosszabb távon mennyire tudnád elképzelni vele az életedet, és biztos, hogy arra vágysz-e , hogy komoly kapcsolatod legyen ... Gondolkodj ezeken.

2014. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!