Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudok megváltozni!

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve van párom, de már többször is megcsaltam az egyik kollégámmal. Próbálom türtőztetni magam, de nem megy. A párom már gyanakszik is, nem akarom, hogy megtudja az igazat.

Szeretem, ha a férfiak csinosnak látnak és udvarolnak nekem.


2014. jan. 23. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdezõ?
2014. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Érthető hogy szereted ha a férfiaknak csorog utánad a nyála, de basszus párkapcsolatban vagy szereted a párod és attól hogy valaki flörtöl neked nem jelenti azt hogy szabadon lefeküdhetsz vele.

A párod gyanakszik így előbb utóbb kiderült mi a helyzet, és ha tényleg szereted, és fontos neked ne tedd tönkre szegényt!

Egy gyerekkori nagyon jó barátom majdnem öngyilkos lett egy olyan lány miatt mint te. Nem rosszból mondom, de a srác is összejött egy olyan csajjal én nem egyszer láttam másik sráccal smárolni de nem hitt nekem, a csaj meg kihasználta hogy a tenyerén hordozza. De összevissza lefeküdt mindenkivel, a haverom nem volt az a nagy bulizós a csaj meg igen szinte mindegyik buliba össze szedett egy pasit sőt amikor haverom suliban volt gyakorlaton a csaj meg ugye az érettségire készült akkor szintén kihasználta az alkalmat és csalta a haverom.

Amikor ez az egész kiderült a haverom majdnem felakasztotta magát, még szerencse hogy a húga időben kapcsolt és szólt nekem hogy menjek mert gáz van.


A megváltozáshoz akaraterő kell semmi más.

2014. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!