Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátommal? Egyszerűen nem képes megváltozni.

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem foglalkozik velem msnen.élőben igen de csak egyszer egy héten tudunk találkozni a távolság miatt.Bunkó velem,mert hisztizek amiatt hogy leszar engem.Azt akarom hogy olyan legyen mint régen,és mondtam neki hogy énis aranyos leszek,ez megy is,de kihoz a sodromból azzal hogy leszar.Mit tegyek vele?
2009. jún. 11. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de nem gondolod h esetleg vki mas van a hatterben? nem akarom h az legyen, de lehetséges.
2009. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne akarj te lenni mindig a központ.Ezzel ölik meg sokan a dolgokat.
2009. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nincs más ember a dologban.ne akarjak központba lenni?nem az a célom,hanem csak annyi,hogy foglalkozzon velem eleget...
2009. jún. 11. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy élőben foglalkozik veled! Az én exem élőben is szart a fejemre, csak deréktól lefelé érdekeltem...

Az msnes kapcsolattartást én azért nem támogatom, mert úgy nem tudtok teljesen egymásra figyelni. Esetleg webkamerátok nincs? Nem sokat változtat ugyan, de legalább látjátok egymás arcát, és nem kell gépelni, elég beszélni. A hisztizés viszont nem megoldás. Nem írtad, mennyi idősek vagytok, de gondolom, elég érettek ahhoz, hogy le tudjatok ülni, és kulturáltan megbeszélni ezt az egészet. Remélem, rendeződnek a dolgok, sok sikert!

2009. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régen camoztunk sokat,most viszont a camozásra azt a választ kapom hogy lusta feltelepíteni...mikrofonozni szoktunk de akkoris mp-ek mulva válaszol
2009. jún. 11. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá, és telepítsétek fel együtt, utána már nem jöhetne ezzel a kifogással! :) Valószínűleg annyi van, hogy ha gépezik, akkor több emberrel is beszélget, meg netezik. Szerintem te se csak vele szoktál msnezni. Használd ki inkább azokat az alkalmakat, amikor kettesben vagytok, és ne hisztizz, mert úgy lehet, hogy csak rosszabb lesz!
2009. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a kérdezőt, az én exem pont ugyanezt csinálta velem, hogy percek, néha órák után válaszolt. Szintén csak héten egyszer tudtunk találkozni. Jól tönkre is ment a kapcsolatunk. Szólni semmi értelme nem lenne neki, mert az még rosszabb.


Az egyetlen értelmes dolog, amit tehetsz a sűrűbb élőtalin kívül, az az, hogy ritkábban mész fel msn-re. Ne legyen tök megszokott, hogy ott vagy. Úgy biztos hiányolni fog majd!

2009. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekemis ez a problémám ...hogy nem foglakozik velem ....engem soha érted?! SOHAAA nem hívott fel..és soha nem írt smsest,msnen se ír soha...Csak én írok rá...

szval..nemtudom..hamár igy járál ,felvehetnél msnre,ha van :(16vagyok),(lány)..

paravazze@hotmail.com

2009. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Felvettelek,de nem vagy fent.

Várom a többi válaszokat!

2009. aug. 15. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ha csak 1x van veled 1 héten akkor megkéne kérdezned tőle hogy a többi napokon mi a f*szt csinál...

1lehet egy másik csaj

2 lehet egyszerűen nem szeret és nem akar eled lenni

szeríntem egy őszinte beszélgetés segítene csak ...

2009. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!