Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve élek együtt a férjemmel, egy új házban, és a szomszédaink az anyósom, és a sógorom. Nekem velük semmi bajom sincs, de megőrít az állandó veszekedés az anyósom, és a sógorom közt. A probléma az, hogy a sógorom 35 éves létére még mindig az anyósomnál lakik, és egy ideig nem volt saját keresete (most valami emberkének segít a ház körül és keres valamicske pénzt), mert sehol sincs kedve dolgozni, és minden féle hülye tervei vannak hogy "elmegy ide elmegy majd oda" és az anyósom tartja el, és amit keres azt meg elszórakozza, és aztán megy az anyósomhoz pénzért, aztán hozzánk. Az anyósom kész van idegileg tőle, de nem tud mást tenni, mert ha nem ad pénzt, akkor kilopja a pénztárcájából. Alig 2 hónapja lett özvegy is, és a sógorom még mindig nem hagyja békén, főleg hogy most szegényebbek lettek. Otthon nem segít semmit, egész nap a szobájában fekszik, ha meg lemegy, megy a haverjaival költeni a keresetét. Sose mondja meg mire költi az ANYÓSOM pénzét, és már ő fizeti azt a benzint, amin a SÓGOROM furikázik, ő tartja el, nélküle semmire se menne. Az anyósom mindig tanácsot kér tőlem, mert a saját fiát nem akarja kidobni a házból, és van amikor szó szerint ordibálva követeli hogy adjon pénzt neki... szeretnék rajtuk segíteni, de egyrészt nem hinném hogy van ebbe beleszólásom, másrészt meg a férjem sem támogatja ezt a helyzetet, de az anyósom nem tud tenni semmit.
2014. márc. 8. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se szólj bele,ez az ő családi problémáik.Ha bele szólsz az ellenséget fogják benned látni.Anyós védi majd a fiát,támadásnak veszi bele szólsz.A sógor meg szintén utálni fog minek avatkozol bele.Oldják meg.
2014. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De írtam, ponthogy az anyósom kért mindig is tanácsot! Hallgassam tovább a panaszkodását? Inkább meg kéne beszélni, nem? Ha meg nem, akkor ne panaszkodjon nekem hogy a fia folyton miket csinál.
2014. márc. 8. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!