Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elengedhetem a...

Szerintetek elengedhetem a beteg babámat holnap az apjával?

Figyelt kérdés
Még a múlthéten megbeszéltük a párommal, hogy holnap elviheti az öt hónapos kisfiunkat az anyjához láthatásra. Tegnap a kicsi beteg lett, taknyos, rekedt, nem tudom merjem e elengedni holnap. Azt sem akarom, hogy az anyósom rossz anyának gondoljon. De az is lehet, hogy nem hiszik el, hogy beteg a baba.
2014. márc. 7. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a beteg kicsit otthon tartanám és nagy ívben tennék arra, hogy ki mit hisz el nekem... Persze, ahogy írták, nem mindegy, hogy mennyire beteg, de én se szeretnék kimenni pl. megfázva, pedig felnőtt vagyok... Teljesen érthető lépés, hogy ha beteg, ne hurcibálják szegényt, szerintem.
2014. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10-es. Bocsi, de nem értem amit írtál.
2014. márc. 7. 20:35
 13/18 anonim ***** válasza:
Betegen biztos nem engedném.
2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért nem megy anyós hozzád megnézni az unokát ilyen pici gyereket biztos nem engednék az apjával a volt anyósomhoz.
2014. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Utolsó válaszoló.

A gyereket az apja viszi láthatásra!

2014. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
4%
Én nem engedném el az kisbabát sem az apával...nem véletlen, hogy az apa 3 éves koráig csak otthon látogathatja a gyereket
2014. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5 hónaposnál nekem már az is meglepő, hogy egyáltalán van amikor elviszik, nemhogy betegen. Ennyi idősen még szoptatni szokták. De persze az se jó, ha nem találkozik az apjával és a nagyszüleivel.
2014. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt nem érti a 10 válaszoló amit én sem.Az pedig a kérdező első mondata.

"Még a múlthéten megbeszéltük a párommal, hogy holnap elviheti az öt hónapos kisfiunkat az anyjához láthatásra."


Most akkor a párja vagy nem a párja?Van új pasi akivel megbeszélte,hogy viheti e a gyerek apja a gyereket?Vagy a volt párját írta párjának?

2014. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!