Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elengedhetem a...

Szerintetek elengedhetem a beteg babámat holnap az apjával?

Figyelt kérdés
Még a múlthéten megbeszéltük a párommal, hogy holnap elviheti az öt hónapos kisfiunkat az anyjához láthatásra. Tegnap a kicsi beteg lett, taknyos, rekedt, nem tudom merjem e elengedni holnap. Azt sem akarom, hogy az anyósom rossz anyának gondoljon. De az is lehet, hogy nem hiszik el, hogy beteg a baba.
2014. márc. 7. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha láza vagy hőemelkedése van, akkor ne. De ha csak egy kis megfázás, akkor nyugodtan. Bár jobb lenne talán, ha a szülők látogatnák, és nem a baba utazna.
2014. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Hívd fel őt telefonon, és kérdezd meg hogy betegen is mehet-e, vagy tegyétek át az időpontot akkora ha már meggyógyult. Ne aggódj az anyós miatt, sok nagyszülő kifejezetten kéri hogy betegen ne vigyék hozzájuk a gyerekeket, nehogy elkapják ők is.
2014. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóban anyósommal ezért nem jön hozzánk. Nincs láza a kicsinek.
2014. márc. 7. 20:04
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha nem engedem akkor az lesz a baj, ha engedem akkor meg rossz anya leszek a szemükben. Tanácstalan vagyok.
2014. márc. 7. 20:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Hivd fel a gyerek apjat, dontson o, vagy kerdezze meg az annyat.
2014. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Együtt laknak. Szerintetek is rossz anya leszek, ha elengedem?
2014. márc. 7. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

"Nem vagyok jóban anyósommal ezért nem jön hozzánk. Nincs láza a kicsinek."


Talán ideje lenne kibékülni, nem? És jöjjön látogatóba bármikor. Ez a gyerek érdeke, nem az, hogy betegen hurcolásszák, mert az anyja és a nagyanyja nincsenek jóban.

2014. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi a gyerek apjával külön vagyunk ezért a volt anyósom utál engem. Bármit csinálok semmi sem jó.
2014. márc. 7. 20:22
 9/18 A kérdező kommentje:
7. Az apjának mindenféle képpen el kell vinne láthatásra, teljes mindegy, hogy milyen az anyósommal a viszonyom.
2014. márc. 7. 20:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha kocsival viszi, akkor engedd el. Ellátni az apja is tudja, ha már nem szopik. Mi köze is van a jelen "párodnak" a gyereked apjának a gyerekéhez ?
2014. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!