Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jó az ha valami követhet...

Kinek jó az ha valami követhetetlenül működik?

Figyelt kérdés

Annakidején:


Kiss Mária-lány...

Kovácsné Kiss Mária-elvált asszony...

Kovács Istvánné-férjes asszony...

özv. Kovács Istvánné(vagy özv. Kovácsné)-özvegyasszony...


TUDTUK-MI FÉRFIAK HOGY MI HÁNY MÉTER...:-)


Ma:


Kiss Mária-lehet lány...lehet férjes asszony...elvált asszony...özvegyasszony...


Felveheti az"ura"vezetéknevét és akkor lesz pl. Kovács Mária...-nem olyan mintha testvérek lennének?!


Nagyon kevesen pl. Kovácsnék...és még kevesebben Kovács Istvánnék.


MIRE JÓ EZ?!


Mire jó az hogy mi férfiak nem tudjuk MA egy nőről hogy merre hány méter...?:-)


2014. márc. 5. 13:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lettél volna igazi férfi, ha odaállsz a nő elé, konfrontálódsz vele, szemtől-szembe, nem pedig elsunnyogsz.


Az meg a te hibád, hogy olyan nőket hívsz el étterembe, akik a saját részüket mással akarják kifizettetni.

2014. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Már a gondolattól rosszul vagyok hogy én Pl. Kiss Józsefné Marika legyek! Édesanyám meg édesapám adott nekem nevet, nem kell másé. Nem ezen múlik egy jó házasság.


No meg: Akkor mi mit várjunk a férfiaktól, kérdezhetném én is!


Az meg a te sarad, hogy bemutatkozás után rögtön vacsizni viszed az illető hölgyet. ISMERKEDNI kellene előtte. Nem a nők nevéből fogod megtudni hogy házas-e vagy sem, elvált vagy sem.

2014. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól, hogy te nem tudsz valamit követni, az még nem követhetetlen, csak te vagy... hmm... lassabb az átlagnál a gondolkodás terén.
2014. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Lefordítom a kérdező kommentjeit: elhívott egy csajt vacsorázni, de az nem akart vele szexelni az első randin, ezért most vérig van sértődve.

2014. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 mustafa33 ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy (régiesen mondva) palimadár vagy. És ezért mást hibáztatsz. Mivel nem tudsz személyt, az egész magyar szokásrendet.
2014. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 mustafa33 ***** válasza:
100%
Én, a konzervatív XIX. századból itt maradt úriember (vagy inkább a dinoszauruszok korából itt maradt Tyranosaurus Getlemanus L. őskövület), mégis azt mondom meme22 válaszait látom helyesnek. Elsőtől az utolsó szaváig. Mégha nem is tudom, hogy -né,vagy -nemné. ☺
2014. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 mustafa33 ***** válasza:
100%

Ja, és kihagyhatatlan erre a kérdésre Máthé Erzsi:

"aztán mitt írjak alá kérem? Melliket? Mellik uramét a meghótt vagy az elevent? A hites uram nevét, vagy a lánykorit? Akkor is azt írjam alá ha má nem vagyok jány?

Mert egyik uram vót hites a másik meg csak úgy vót. Vagy azt hogy özvegy? Mert a második uram vót az első hites uram aki meghótt. ☺

(lehet hogy összekutyúttam, de aki akarja megtanájja a jutúbon)

2014. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért cuki :)


Honnan tudod, hogy a nő, aki átvágott, nem vette fel a férje nevét? Csak mert a lánykori nevén mutatkozott be? Simán lehet, hogy a személyi igazolványán Kovács Istvánné áll ám :D

2014. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Mustafa, mindig is tudtam, hogy igazi úriember vagy! Köszönöm! :-)


Látod Kedves Kérdező, róla kellene példát venned, bár szinte felesleges, eddigi megnyilvánulásaid alapján reménytelen eset vagy. Mustafa biztosan nem hagyna ott egy nőt egy étteremben, csak mert kiderül róla, hogy férjnél van. Sőt abban is biztos vagyok, hogy nem hívna úgy el egy nőt vacsorázni, hogy előbb valamilyen szinten ne ismerte volna meg. Már csak az a kérdés, hogy vajon akkor is meghívná, ha tudná hogy férje van? ;-)

2014. márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 mustafa33 ***** válasza:

Az nem testi hiba, de arról nem beszélnék még itt sem. Mert akkor teljes a diszkréció.

Kézcsók meme ☺

2014. márc. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!