Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jó az ha valami követhet...

Kinek jó az ha valami követhetetlenül működik?

Figyelt kérdés

Annakidején:


Kiss Mária-lány...

Kovácsné Kiss Mária-elvált asszony...

Kovács Istvánné-férjes asszony...

özv. Kovács Istvánné(vagy özv. Kovácsné)-özvegyasszony...


TUDTUK-MI FÉRFIAK HOGY MI HÁNY MÉTER...:-)


Ma:


Kiss Mária-lehet lány...lehet férjes asszony...elvált asszony...özvegyasszony...


Felveheti az"ura"vezetéknevét és akkor lesz pl. Kovács Mária...-nem olyan mintha testvérek lennének?!


Nagyon kevesen pl. Kovácsnék...és még kevesebben Kovács Istvánnék.


MIRE JÓ EZ?!


Mire jó az hogy mi férfiak nem tudjuk MA egy nőről hogy merre hány méter...?:-)


2014. márc. 5. 13:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már tényleg csak nevetni tudok. Szerinted ettől vagy úriember? Hogy lelépsz szó nélkül? Arról még tényleg nem hallottál, hogy meg kell beszélni a dolgokat? Na jó, továbbiakban inkább offolom a kérdést, mert csak felhúzom magam.


Ja, és mivel minden ember egyenlő, többek között nemre való tekintet nélkül is, ezért mindenki szabadon dönthet a nevéről!

2014. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé hülyeség a kérdésed, régen se lehetett tudni egy né-nél, hogy elvált vagy özvegy vagy házas.
2014. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

De végülis mindegy...ez van. Nem jó ez a helyzet de lehet ellene tenni. Ismerkedésnél rögtön meg kell kérdezni hogy...és akkor rögtön lehet tudni hogy merre hány méter!


:-)

2014. márc. 5. 14:50
 34/50 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ha kifizetek egy számlát úgy hogy a másikat tulajdonképpen alig ismerem az minimum dicsérendő.


"Eléggé hülyeség a kérdésed, régen se lehetett tudni egy né-nél, hogy elvált vagy özvegy vagy házas."


Éppen arról szól a kérdésem hogy lehetett tudni...

2014. márc. 5. 14:53
 35/50 A kérdező kommentje:

"Ja, és mivel minden ember egyenlő, többek között nemre való tekintet nélkül is, ezért mindenki szabadon dönthet a nevéről!"


...mondta volt Marx. Aztán Lenin...aztán Sztálin. Majd a többiek...

2014. márc. 5. 14:54
 36/50 anonim ***** válasza:
86%

Álomvilágban élsz apukám...

Az úriembertõl meg olyan messze vagy, hogy ihajj...

2014. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

azt ell mondjam, hogy meg is érdemled, ha ennyire töketlen vagy..

nem mennék soha sehova olyan pasival, aki nem tud kommunikálni..az úriemberség pedig nem a cech rendezése függvénye

2014. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

36, 37.


Ti aztán megmondtátok a tutit.


Olyan messzire vagytok a kérdéstől-meg minden egyébtől hogy ihaj...


Méghogy a számla kifizetése nem úriember jelző...! Ilyen is csak ITT fordul elő. Ahol hemzsegnek a liberális meg...mindenféle"egyedek".


A számla kifizetése nagyonis úrimberségre vall"apukám". Tudod te mennyien csináltak volna balhét? És az a min. hogy úgy távoznak hogy nem fizetve még a sajátjukat sem?!


Úgyhogy te ébredj fel"apukám"!


A másik jómadár meg...megállapítja hogy álomvilágban élek vagy miben. Ezt ő honnan-miböl szűri le? Vagy netán önmagából indul ki? Vagy drog hatása alatt áll?


Csípem amikor egyesek nem a kérdésre reagálnak(mint a szabályzat is előírja!)hanem..."jópofáskodnak".

2014. márc. 5. 15:19
 39/50 A kérdező kommentje:

A kérdésem KORREKTÜL feltett kérdés.


Megköszönöm a rá adott válaszokat mégha nem is értek velük egyet.


Szerencsére a valóság nem az itteni válaszok függvénye...


Akik meg"jópofáskodtak"azok tehetnek egy szivességet...


Pá!

2014. márc. 5. 15:21
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

természetesen válaszoltam is rá... ez már csak a további véleményem volt, és csak jó szándékból írtam, hogy érezd baj van a felfogásoddal.

Érdekes módon nekem van párom, aki 1szer fizetett nekem vagyis, az évfordulónkon, (mert akkor nem éltünk még együtt közös kasszán) előtte viszont felváltva, hiszen nem volt saját keresetünk)

De sosem vártam volna el egy férfitól hogy helyettem fizessen az első randin.



Az viszont nem a te hibád, hogy a nőszemély ennyire gerinctelen volt, hogy házasként randizgat. Viszont azt te sem gondolod komolyan, hogy a nevén múlt , remélem.

A régi szokások alapján is max annyit tudnál meg, hogy volt már házas, de a tényleges családi állapotát nem..

A nők amúgy is a kommunikatív férfiakat kedvelik.

2014. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!