Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jó az ha valami követhet...

Kinek jó az ha valami követhetetlenül működik?

Figyelt kérdés

Annakidején:


Kiss Mária-lány...

Kovácsné Kiss Mária-elvált asszony...

Kovács Istvánné-férjes asszony...

özv. Kovács Istvánné(vagy özv. Kovácsné)-özvegyasszony...


TUDTUK-MI FÉRFIAK HOGY MI HÁNY MÉTER...:-)


Ma:


Kiss Mária-lehet lány...lehet férjes asszony...elvált asszony...özvegyasszony...


Felveheti az"ura"vezetéknevét és akkor lesz pl. Kovács Mária...-nem olyan mintha testvérek lennének?!


Nagyon kevesen pl. Kovácsnék...és még kevesebben Kovács Istvánnék.


MIRE JÓ EZ?!


Mire jó az hogy mi férfiak nem tudjuk MA egy nőről hogy merre hány méter...?:-)


2014. márc. 5. 13:57
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
65%
Sose legyen nagyobb problémád.
2014. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Éppen ez az hogy ma nem lehet rájönni a nők esetében hogy merre hány méter...!:-)


És azért fontos lenne hiszen egy"nyomulás"ugye pénzbe is kerül(vacsora...stb.)és az ember ha tudná hogy merre hány méter megspórolhatna pár forintot.


:-)

2014. márc. 5. 14:15
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az érthetetlen, hogy miért lesz valaki Kiss Giziből Kovács Istvánné. Mert attól hogy őt elvette Kovács István, attól ő még Gizi marad. Nekem ez a fajta önfeladás már túl sok.


Az meg hogy merre hány méter teljesen független attól, hogy Kiss Gizinek vagy Kovács Istvánnénak hívják.


Arról nem is beszélve, hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát, vagyis ha kell a nő, akkor tessék férfiként viselkedni álmodozó tini helyett.

2014. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Velem már előfordult hogy vacsorázni mentünk...ahol kiderült hogy férje van-úgyhogy kifizettem a számlát(az övét is-azt is ha még fogyaszt!)és eltüntem.


Régen ilyen nem volt.


És még hány kellemetlen sztorit lehetne mesélni...

2014. márc. 5. 14:17
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

mert mire legyek büszke?

ez nem büszkeség kérdése..és nem nem titkolom..


Mivel van saját nevem, ezért az megtartottam, kötőjellel hozzácsatoltuk a férjem nevét, és a gyerekeinknek is az lesz a neve, mint az enyém...

tehát ha lesz lányom, nem fogod tudni, hogy "merre hány méter"


ha nekem Kiss Jóskáné -nak kellett volna lennem nem házasodtam volna...zavar, hogy eltűnök a férjem mögött, hogy nincs saját nevem...

nem ezen múlik, hogy mennyire szeretem a férjem, vagy mennyire vagyok boldog


amúgy a férfiak jórészét egyáltalán nem érdekli, hogy férjnél vagyko-e vagy sem.

mármint annak tudatában, hogy férjnél vagyok, amíg kerek perec el nem küldöm melegebb éghajlatra, addig nyonulnak..

persze ez általánosítás...de fél év alatt 4 ilyen eset is volt

2014. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy viszel valakit vacsorázni úgy, hogy azt sem tudod róla, férjes-e vagy hajadon?
2014. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el nekem, hogy lehet eljutni egy vacsorára egy olyan nővel, akiről nem tudod, hogy milyen a családi állapota?


Egyébként meg az hogy férjnél van nem testi hiba :-)

2014. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

de ez ugye tudod, hogy nem a neve miatt történt meg



ha akarja mondhatja a leánykorit is..

2014. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

"Nekem meg az érthetetlen, hogy miért lesz valaki Kiss Giziből Kovács Istvánné. Mert attól hogy őt elvette Kovács István, attól ő még Gizi marad. Nekem ez a fajta önfeladás már túl sok."


Szerintem ez azért túlzás. Nem erröl szól ez az egész. Ez egyfajta szokás hogy a nő veszi fel a férj nevét(vagy legalábbis régen...). Ez olyan mint hogy a nő marad otthon a gyerekkel...stb.

2014. márc. 5. 14:20
 20/50 A kérdező kommentje:

"Kérdező, hogy viszel valakit vacsorázni úgy, hogy azt sem tudod róla, férjes-e vagy hajadon?"


A konkrét esetnél ezt nem kérdeztem meg csak miután már helyet foglaltunk. Azóta tanultam az esetböl.

2014. márc. 5. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!