Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jó az ha valami követhet...

Kinek jó az ha valami követhetetlenül működik?

Figyelt kérdés

Annakidején:


Kiss Mária-lány...

Kovácsné Kiss Mária-elvált asszony...

Kovács Istvánné-férjes asszony...

özv. Kovács Istvánné(vagy özv. Kovácsné)-özvegyasszony...


TUDTUK-MI FÉRFIAK HOGY MI HÁNY MÉTER...:-)


Ma:


Kiss Mária-lehet lány...lehet férjes asszony...elvált asszony...özvegyasszony...


Felveheti az"ura"vezetéknevét és akkor lesz pl. Kovács Mária...-nem olyan mintha testvérek lennének?!


Nagyon kevesen pl. Kovácsnék...és még kevesebben Kovács Istvánnék.


MIRE JÓ EZ?!


Mire jó az hogy mi férfiak nem tudjuk MA egy nőről hogy merre hány méter...?:-)


2014. márc. 5. 13:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanmár, csak álmodozik a kérdezõ, nõt is csak újságban látott...

Vacsin derül ki, hogy férjes, persze...

2014. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
21: kezdem én is azt hinni:)
2014. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

"ha nekem Kiss Jóskáné -nak kellett volna lennem nem házasodtam volna...zavar, hogy eltűnök a férjem mögött, hogy nincs saját nevem...

nem ezen múlik, hogy mennyire szeretem a férjem, vagy mennyire vagyok boldog"


Ez igaz! Nem a néven múlik a boldogság csak...kár egy régi jó szokást"felrúgni". Szerintem.


"amúgy a férfiak jórészét egyáltalán nem érdekli, hogy férjnél vagyko-e vagy sem.

mármint annak tudatában, hogy férjnél vagyok, amíg kerek perec el nem küldöm melegebb éghajlatra, addig nyonulnak..

persze ez általánosítás...de fél év alatt 4 ilyen eset is volt"


Ezt embere válogatja. Aki nagyon jó nő arra tényleg"nyomulnak"függetlenül a családi állapotától illetve aki nagyon jó pasi(hatalmas önbizalommal)azt megintcsak nem érdekli.


Én nem vagyok annyira jó úgyhogy engem érdekel.

2014. márc. 5. 14:24
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mert régen valami szokás volt, még nem biztos, hogy az jól is volt úgy. Gondolj csak bele a sok érdekházasságba, amit a szülők a fiatalok feje felett döntöttek el vagy rosszabb esetben az idősödő férfi vett el egy tizenéves "kislányt".

És ki kell ábrándítsalak, de az is egyre népszerűbb, hogy az apuka is otthon marad egy évet a kicsivel.

2014. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

"Ugyanmár, csak álmodozik a kérdezõ, nõt is csak újságban látott...

Vacsin derül ki, hogy férjes, persze..."


Most hogyan álljak le bizonygatni hogy igaz?! a kettönk számlája 13500 forintomba került!

2014. márc. 5. 14:28
 26/50 A kérdező kommentje:

"És ki kell ábrándítsalak, de az is egyre népszerűbb, hogy az apuka is otthon marad egy évet a kicsivel."


Hallottam már ilyenről. Na de isten őrizzen hogy véleményezzem más dolgát:-)


Függetlenül az ellenvéleményektöl amit felvetettem az igaz.


Régen követhető volt egy nő családi állapota a nevéből míg ma nem(vagy nem igazán).


Szerintem ez nem jó.

2014. márc. 5. 14:30
 27/50 A kérdező kommentje:

És egyáltalán nem biztos hogy egy új"szokás"minden esetben jobb mint a régi.


Sőt...

2014. márc. 5. 14:34
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az nem jó, ha alapvető információk nélkül, szinte ismeretlenül hívsz el valakit vacsira. Aztán mikor rájössz, hogy tévedtél, az helyett hogy belásd a hibádat neki állsz neked megfelelő teóriát gyártani, hogy miért is történt így. Arról nem is beszélve, hogy a vacsi árán nyafogsz. Megszívtad, ennyi, fogadd el és legközelebb előbb beszélgess, ismerkedj!
2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig úriemberként viselkedtem mert kifizettem az ő számláját is(azt is ha még fogyaszt)miután azzal a"felkiáltással"mentem el az asztaltól hogy mindjárt jövök...-hátramentem a pincérhez aztán"olajra léptem".


De nem ez a lényeg.


A lényeg az hogy ki a francnak köszönhető ez a"törvény"-vagy mi. Hogy a nők"össze-vissza"hordhatják a nevüket. Erre lennék kiváncsi. Egy politikus? Vagy ki találta ki?

2014. márc. 5. 14:44
 30/50 A kérdező kommentje:

Mert a nép mindig csak szembesül valamivel.


Jelen esetben azzal hogy ma a nők"össz-vissz"használhatják a nevüket.


Az ember ennek örül vagy nem(én nem)de azt sosem tudjuk hogy az adott"dolgot"kinek-minek köszönhetjük.

2014. márc. 5. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!