Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e másnak is kulcsa a...

Van-e másnak is kulcsa a lakásodhoz?

Figyelt kérdés

Az anyósomnak van, és engem ez kifejezetten zavar. Ha nemtudom kinyitni, mert pl. gyereket altatok, ő már dugdossa a kulcsot a zárba. Az is többször előfordult már, hogy nem voltunk itthon, ő mégis bejött a házba.

Lehet én látom rosszul, de úgy érzem a házunk a mi magánszféránk, ne jöjjön már be csak úgy, hiába a férjem anyja, de ez a mi életünk.

Ti hogy álltok ezzel a kulcskérdéssel? :)


2014. márc. 4. 22:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Erdekesség,hogy nekünk van kulcsunk az anyósomékhoz,( 10-11 vagyok, tehát 140 km re laknak) egy okból..ha nluk vagyunk gyakran találkozunk a férjem haverjaival, van hogy éjj jövünk haza.

De amikor tudják, hogy utazunk hozzájuk sem megyunk be anélkül, hogy flcsengetnénk, vagy bekopognánk, és ő engedjenek be.

A kulcsot csa akkor használjuk ha tényleg napokig náluk vendégeskedünk

2014. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igen, van. Az én és a férjem szüleinek, és egy helybeli barátunknak.

Nekünk is van a szüleink lakásához kulcsunk. Messze lakunk egymástól, de azért jó a kulcs, mert pl. ha utazunk haza, és anyukám/anyósom délutános, akkor be tudjunk menni, ne kelljen megvárni, míg hazaér valaki éjjel.

Ennek ellenére soha egyikünk se megy be a másikhoz úgy, hogy az nem tud róla, pláne ez megengedhetetlen, amit írsz, ha nincs előre megbeszélve. Mi megbeszéltük, hogyha bármelyikük pont úgy ér ide, hogy altatok, akkor nyugodtan bejöhetnek, de anyósom pl. sokszor inkább elmotyorgott addig a kertben, míg le nem tudtam menni hozzá, nem akart megzavarni bennünket.

2014. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nincs rajtunk kívül senkinek, hozzánk nem járnak rokonok, mert messze vagyunk, ha hazamegyünk indulás előtt szólunk és van 12-14 órájuk felkèszülni.
2014. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
látom legtöbben megosztják a lakáskulcsot másokkal is. Nálunk hamarosan zárcsere lesz. Férjemnek felhoztam a témát,hogy nem szeretnék kulcsot adni anyóséknak /egyelőre/...aztán majd meglátjuk. Végülis visszakérni már ciki lenne, de ha eleve nem adunk abban szerintem nincs semmi. Vészhelyzet esetére persze jó volna ha másnak is lenne kulcsa, de az anyósom konkrétan a kulcscsomólyán hordja a mi házunktól valót is, hogy neki mindig kéznél legyen. Ez az ami nagyon zavar. Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 5. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!