Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e kulcsa anyósodnak a...

Van-e kulcsa anyósodnak a párod lakásához, ahol ti laktok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Az én szüleimnek van kulcsa a lakásunkhoz, tehát a férjem anyósának van. Az én anyósoméknak viszont nincs. De ez így jó, mert a szüleimmel egy városban lakunk, anyósomékkal viszont nem. Fordított esetben nekik lenne, a szüleimnek meg nem.
2009. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
még csak az kéne:D
2009. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Olyan anyósra gondolok, aki szeret(ne) mindenkin uralkodni és mindig mindenről azt hiszi hogy neki joga van hozzá!
2009. nov. 18. 21:33
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Első voltam. Az olyan anyós kiharcolja magának, vagy legalábbis megpróbálja. Mi önszántunkból adtunk kulcsot a szüleimnek. Ha viszont tudod, hogy uralkodni akar, és a párod is tudja, és egyikőtök sem szeretné, akkor valahogyan le kell állítani.
2009. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen, erre a valahogyanra lennék kíváncsi:
2009. nov. 18. 21:41
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Anyósom nincs, de apósomnak van kulcsa.
2009. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Anyósoméknak is van hozzánk kulcsa, és nekünk is hozzájuk. Főként biztonsági okokból. De nem szoktunk rátörni egymásra soha.
2009. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%
Kért már kulcsot?Ha igem egyszrűen nemet kell mondani.Ha duzzog egy kicsit,majd megbékél.Ha fontos neki a fia, hidd el ez csak idő kérdése és határozott fellépésé,rá fog jönni hogy hol a helye.Én ezt átéltem az én anyósommal,5 évembe telt míg rájött hogy tanácsot adhat de parancsot nem.Az volt a baj,hogy a párom először nem látta a bajt,mert neki természetes volt hogy az anyja parancsol.De idővel kimondtam a férjem elött is hogy állítsa le az anyját mert így gondok lesznek.A férjem szeretett annyira,hogy kiállt mellettem,és azóta csönd van.Ha egy szülő látja,hogy nincs döntési joga,akkor előbb utóbb megbékél a helyzettel.Mondjátok el neki hogy ez a ti életetek,fenőtt emberek vagytok.Tanácsot bármikor elfogadtok,de a döntés a tiétek.Csak semmi képp ne jópofizzatok vele,mert az viszont vele szemben nem fer,hogy ő azt hiszi ura a helyzetnek közben ti meg lázadtok csendben.Nyíltan és határozottan de soha nem szemtelenül és tiszteletlenül fel kell lépni vele szemben.És persze ez mind a kettőtökre vonatkozik ezt a csatát kettőtöknek kell megvívni.
2009. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%

melyik parasztnak nem tetszett a 21.32-es válasz? :D:D:D

szerintem tökre szánalmas ha valaki ad a szülőknek kulcsot a lakásához!!

2009. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért akar anyósod kulcsot? Ha a miértet tudod, könnyen meg találod a kérdésedre a választ!

Férjeddel beszéld meg, hogy ha anyósod kapna kulcsot te már nem éreznéd a biztonságos kis fészketeknek, nem éreznéd, hogy a te házad a te várad.

Ha anyós segíteni akar, mert elutaztok és virágokat locsolni menne, akkor oké. De ha bármikor rátok törne, vagy úgy érzed, hogy a dolgaid nem lennének biztonságban semmiképpen ne adjatok kulcsot.

2009. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!