Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e kulcsa anyósodnak a...

Van-e kulcsa anyósodnak a párod lakásához, ahol ti laktok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
ha tudnád mennyire és sajna nem csak nekem de a családom többi tagjának is.Nem a mi hibánkból,egyszerűen mem a párom volt a kedvenc gyereke a 3 közül.Mert nála ez így működik.
2009. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
51%

Hát pedig itt a kekeckedős válaszolónak nincs igaza. Ha van egy lakásom és hozzám költözik a párom, nem arról van szó, hogy a feje felett döntök, de ha nekem évek óta megfelel, hogy anyámnak van kulcsa hozzám, mert mondjuk be tud jönni enni adni a macskának, vagy átküldöm, hogy gyorsan nézze már meg, hogy kihúztam-e a vasalót, akkor nyilván hogy több beleszólásom van abba, hogy a saját lakásomhoz a saját anyámnak legyen-e kulcsa vagy sem.

Ha tényleg nem tudja tisztelni a magánszféránkat, vagy gondok vannak vele, akkor visszaveszem, de olyan alapon, hogy a párom siránkozik, hogy én is itt lakok és anyádnak ne legyen kulcsa, mert csak, de semmi normális oka nincs rá, hát bocs, de menjen már a sunyiba.

2009. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

van ám,es a szemetek néha be is jönnek ám.olyan is volt,h amikor az anyóséknak éppen nyaralniuk kellet volna,ők hirtelen mégsem mentek el,és olyankor álltak az ajtó előtt a sötétben (a szélfogóban)amikor este 9kor egy bugyiban ringattam(nyáron,kánikula)az egy éves kisbabámat.hozzáteszem,h az ajtó tudom be volt zárva és ők ezt kuléccsal kinyitották.

(a párom lakása)

2010. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!