Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom rengeteg hitelt vett...

A párom rengeteg hitelt vett fel. Jogilag kivédhető a részemről?

Figyelt kérdés
A párom rengeteg hitelt vett fel 7 évvel ezelött.Nem tudta fizetni,és most hajtják be rajta.Először a bére 33%-át vonták,mostmár 50%-ot.Másfél éve vagyunk együtt,most lesz az esküvőnk,de én ezekről a hitelekről semmit sem tudtam.Az lenne a kérdésem,hogy nekem miután összeházasodunk,lesz valami közöm az ő hiteléhez?Ha esetleg történne vele valami,akkor rajtam is behajthatják?Van egy saját tulajdonú lakásom,7 éve lakom itt,szüleim a haszonélvezők.Házassági szerződéssel levédhető,hogy semmi közöm ne legyen a hiteleihez,és hogy az ő hitele miatt ne kerüljön jelzálog a lakásomra?
2014. márc. 3. 16:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%
Na, akkor harom ev mulva legyen az eskuvo, addig csak eljetek egyutt
2014. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy aki hajlamos erre a fajta magatartásra (hitelfelvétel nyakló nélkül, majd ennek eltitkolása), az később is valószínűleg ezt fogja csinálni.


Tehát lejárhat 3 év múlva, de addigra lesz új hitel.


Megkérdezhetem, hogy mire és mennyi hitelt vett fel?

2014. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
51%
Minek megesküdni? Össze költözni maximum és kész.
2014. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem mennék hozzá ilyen férfihoz, mire vette el a hitelt? és hova tünt el az a pénz? A páromnak is van hitele, amit a közös lakásunkra vett fel, amiben családot alapítunk.
2014. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Esküvő előtt mindenképpen házassági szerződés, különben azt is veszíted, ami most kizárólag a tiéd.
2014. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Vállalkozáshoz vette fel az egyik hitelt,de nem jött neki be,bukott rajta.Nem tudta fizetni a törlesztést 7 éve,és most találták meg a behajtók.Vett még műszaki cikkeket hitelre,azokat sem törlesztette mind vissza,most azt is fizetheti utólag.Már jópár hónapja megvan az esküvőnk időpontja,minden ki van már fizezve,de egy kicsit kiborultam,hogy ezeket most tudtam meg pár napja,és ráadádul teljesen véletlenül.
2014. márc. 3. 17:39
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak együttéltek, akkor se engedd bejelentkezni! Meg kell értenie, hiszen a lakásodat veszítheted, ahol később közösen laknátok.

Semmiképpen ne engedj a házassági szerződésből. Ha ő megsértődik, akkor sem.

Ha nagyon köti az ebet a karóhoz, hogy ő nem köt szerződést, akkor kilóg a lóláb: rád akarja majd terhelni.


Hiába szerelmes az ember, az orránál azért mindig egy centivel tovább kell lásson. Akkor is, ha bízik benne.

2014. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
Lemondanám az esküvöt, miben hazudott még? vagy mit titkolt el?!
2014. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%

"egy kicsit kiborultam,hogy ezeket most tudtam meg pár napja,és ráadádul teljesen véletlenül."



Itt van az a bizonyos eb elkapargatva.


Eszedbe ne jusson ezek után hozzámenni!!!!


Ha megteszed, totál hülye vagy!


Még házassági szerződéssel sem!!!

2014. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%

Azt tartsd szem előtt: ha kirúgod ezt a gerinctelen, hazudós, sunyin lapító szélhámost, neked fog fájni, de sose bánd!!!


Majd jön másik!

Magamról tudom, hogy így van!


Annyi normális férfi vár egy normális nőre, előbb-utóbb megtalálják egymást.


De ettől a szélhámos gazembertől menekülj, minél előbb!!!

2014. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!