Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos az hogy nem engedem a...

Jogos az hogy nem engedem a páromnak hogy vezessen?

Figyelt kérdés

A páromnak régebb óta van jogosítványa mint nekem, de már akkor sem szerettem mellette ülni.

Egy autónk van, amit én kaptam tőle, és ezzel vissza él.

Szeretek vezetni, jobban is tudok, figyelmesebb is vagyok, és kevésbé vagyok agresszív.

De ő mint férfi eléggé nem tud, mindig félek hogy el üt egy kerékpárost, nem engedi át a gyalogosokat, későn veszi észre hogy ott várakoznak.

Elsőbbséget ha kell mert közel van az autó akkor befordul elé, de hogyha messze jár, akkor megvárja. Elég fordított.

Városban is gyorsan megy, volt már ezért büntetés is hogy városban 87km/h-val ment.

A hétvégén akart vezetni megengedtem, de megígérte hogy figyel rám. Háát igen, ez sem volt probléma mentes.

Behúzott kézifékkel indultunk meg. Kicsit ment is az autó de észre sem vette.Észre sem vette hogy az út egy irányú.


Szóval ő nagyon haragszik rám amiért nem engedem, de egyszerűen rettegek.



Külföldön dolgozik, azt is unja hogy másra van szorulva, és vonatoznia kell 4 órát még a 12 órás út után, ezért szeretne egy autót.

De én nagyon féltem, és a legborzasztóbb hogy nem érti miért! Nem akarom hogy baja legyen és azt sem hogy másnak baja legyen. Nem csak ő van az úton, és nem éri meg kockáztatni.



Mit tehetek? Jogosan cselekszem??


2014. febr. 26. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha már tőle kaptad, nekem nem lenne pofám beleszólni...

Amúgy akinek van jogosítványa, görcsösen késztetést érez abban, hogy beleszóljon utasként a másik vezetési stílusába.

Ezt bunkóságnak tartom, meg nagyon is balesetveszélyesnek.

2014. febr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elég hülyén hangzik, hogy nem engeded vezetni azt az autóDAT amit tőle kaptál...

A helyében én arra gondolnék, hogy ezután nem kapsz egy csokor virágot se, mert biztosan azt se szagolgathatnám.


Szerintem egy párkapcsolat lényege az "EGYÜTT" - vezetni meg senki nem tud, amíg meg nem tanul.

Amikor a feleségem szerzett jogsit, akkor esténként szépen elmentünk, és segítve mondtam neki, mit javítson, mire figyeljen.

Volt, amikor meg én hibáztam volna, és ő szólt, - se hiszti, se hibáztatás.

Vagy keress olyan pasit, akit igazán szeretsz, akkor is, ha nem tökéletes.

2014. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: bele szoktál beszélni a párod vezetésébe? Mármint ott ülsz az anyósülésen, és mondod a magadét, "vigyázz gyalogos", "ne menj olyan gyorsan", "ott egy hely", "Mit csinálsz"?


Ha igen, akkor remélem kezd derengeni, mi és hol lehet a hiba.

2014. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!