Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim részegek?

Mit tegyek ha a szüleim részegek?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán isznak,de ha igen,nagyon sokat.Mit csináljak?Nap mint nap majdnem egész éjszaka fennvagyok,és tévézek.Anyán nagyon nehéz észrevenni,mert csinálja azt amit szokott,de apa ilyenkor alszik,vagy énekel.
2014. febr. 25. 16:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért nem mehettél ma iskolába, mert anyukád berugott? Vagy miért. Nagyon összevissza írsz.
2014. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ők is itthon maradtak.Azt nem mondták miért nem mehettem :(
2014. febr. 25. 18:05
 13/21 anonim ***** válasza:

Már nem azért de hány éves vagy?

Meg ilyenkor ki igazolja a hiányzásod? Szülő max 3 napot igazolhat, ha meg az 50 órás hiányzást meghaladod elveszik a családi pótlékot. Én a helyedben szólnék ez ügyben az iskolában.

Amúgy ha nincs bántalmazás, csak ugatnak egymásnak, akkor zárkózz be és ne vegyél róluk tudomást. Esetleg próbálj velük beszélgetni, hogy ez neked milyen rosszul esik.

2014. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát...10 vagyok
2014. febr. 25. 18:29
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Huhh.. hát akkor elég fiatalka vagy. Ha anyudék nem engednek suliba, akkor szerintem szólj az osztályfőnöködnek és a mamádnak is, jobb lenne ha egy kicsit hozzájuk költöznél.
2014. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Mindezt egy 10 éves gyerek írta...?
2014. febr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen,egy 10 éves gyerek,vagyok én.Ma reggel nem tudta apa megkülönböztetni,a cigitöltőt a tollal.
2014. febr. 26. 07:30
 18/21 kovpet ***** válasza:

Szerintem gondold át az egészet és írd le, hogy pontosan mi a baj. Nincs abban semmi rossz, hogy egy felnőtt házaspár néha mulat egyet és isznak is. Az sem baj, ha sokat, ha egyszer nem gyakori és ha nem bántanak vele senkit. A baj akkor van, ha részegen agresszívek lesznek vagy ilyesmi.

Ha alszik valaki vagy énekel, akkor azzal semmi rosszat nem tesz. Anyukádon meg nem is látszik, így vele sincs baj ilyenkor.

2014. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó az nagyobb gond, hogy a gyereket nem engedik iskolába.
2014. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Valaki még ír?
2014. márc. 31. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!