Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim részegek?

Mit tegyek ha a szüleim részegek?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán isznak,de ha igen,nagyon sokat.Mit csináljak?Nap mint nap majdnem egész éjszaka fennvagyok,és tévézek.Anyán nagyon nehéz észrevenni,mert csinálja azt amit szokott,de apa ilyenkor alszik,vagy énekel.
2014. febr. 25. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor nagyon ritkán vagy nap mint nap?
2014. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
81%
Szerintem úgy értette hogy a nap folyamán ritkán de akkor sokat
2014. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Nekem se kerek, hogy most mi van.
2014. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy nagyon ritkán isznak, de sokat.

De minek van fent nap mint nap egész éjszaka? Ha nem minden nap isznak, akkor miért nem tud éjjel aludni? Vagy ha nem isznak, akkor is van valami balhé?

Na, nekem zavaros.

2014. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy érthetetlenül írtam.Úgy értettem akkor vagyok fenn éjszaka ha részegek.Azért vagyok fenn éjszaka,mert apa hajlamos rá,hogy ami megmaradt bor vagy pálinka megissza éjszaka.
2014. febr. 25. 16:35
 6/21 anonim ***** válasza:

Mit jelent a ritkán?

Nekem nem tűnik olyan vészesnek, azt írod, anyukádon nem is változtat semmit, apukád meg alszik vagy énekel.

Szóval nem kiabálnak, veszekednek, nem bántanak.

Beszélgess esetleg anyukáddal vagy egy felnőtt rokonnal, nagyszülőkkel, hogy te ilyenkor mit érzel, mi rossz.

2014. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem tűnik vészesnek. Nagyon ritkán előfordul, hogy többet isznak a kelleténél, anyukádon nem is nagyon látszik, apukád is legfeljebb énekel. Én semmit nem csinálnék, ennyit elnéznék nekik.
2014. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De,veszekednek azt elfelejtettem írni.Viszont nem bántanak.Mamáék megértőek velem.Mama gyakran mérges anyáékra.
2014. febr. 25. 16:43
 9/21 anonim ***** válasza:

De csak úgy otthon leisszák magukat?

Vagy eljárnak bulizni, szórakozni a barátaikkal? Az előfordul időnként, hogy olyankor kicsit többet isznak a felnőttek, mint kéne. Ez nem feltétlenül rossz.

Persze, ha ez téged zavar, akkor nyilván van benne valami rossz.

De az a lényeg, hogy ilyenkor senki sem bánt senkit.

2014. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerencsére senki senkit.De valamiért zavar.Ezt én se tudom miért, de zavar.ma például itthon kellet maradnom,nem akarta anya hogy suliba menjek.pedig két héttel ezelőtt egész héten hiányoztam.
2014. febr. 25. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!