Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim megakarják tiltani, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
18 vagyok és nem tudok még itthonról elköltözni.. Két fiút mutattam be itthon eddig hivatalosan..Az egyik kapcsolatom 1év 3 hétig tartott még 16voltam a másik 4 hónapig aminek én nem rég vetettem véget..Szüleim meg se akarják engedni,hogy én 18évesen elmenjek valahova mert akkor jön az,hogy ide nekem kell még egy pasi..Megakarják tiltani,hogy legyen barátom..Egy két hónapig a kiszemelttel ismerkedek az elején, ha ugy alakul ès összejövünk akkor 3-4 hónap után szoktam itthon bemutatni... De ez,hogy 18 évesen nekem megakarnak ezt azt tiltani amikor tanulok rendesen,hétköznap suli után első utam haza tart,itthon én fözök,takaritok anyu helyet kicsit felháboritónak tartom,hogy megakarják tiltani,hogy én szerelmes legyek vagy bármi..Mindig megbízható voltam tudják nagyon jól.. És sose voltam éjjel nappal együtt egyik barátommal se, sose hoztam ide őket a hétvégén kivül meg az engedélyük nélkül... Amikor vége lett most az utobbi kapcsolatomnak jobban felvoltak háborodva a srácra mint én mikor már lezártam az ügyet... Nagyon unom,hogy a barátaimmal kb.két havonta egyszer elmegyek hozzájuk és este nem jövök haza,szólok előre és már hallgatom,hogy nem kell ide még egy pasi..
2014. febr. 21. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értelek már 16 évesen volt barátod, akkor mi a gond?
2014. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát 16 és fél éves voltam amikor elkezdödött az egy éves kapcsolatom és tavaly januárban vége lett.
2014. febr. 21. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
talán mert féltenek,hogy megint valami szaralak kihasznál..vagy úgyis vége lesz,amúgy meg tényleg ráérsz még "pasizni".
2014. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tiltakozz.
2014. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy éled az életedet úgy, hogy némely dolgokról a szülők nem tudnak.

Vagy kivárod, amíg önálló lehetsz.

Vagy leülsz velük megbeszélni az egész helyzetet. Persze, ez nem biztos, hogy megváltoztatja a hozzáállásukat. De meg kell próbálni.

2014. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
GOndolom azért, mert már ilyen fiatalon kettőt bemutattál, meg még ki tudja emellett hány ment át rajtad. AZt én is kicsit korainak tartom, hogy most ért véget az egyik "kapcsid" és máris másikkal bújnál ágyba.
2014. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szexelni akar, amúgy meg ha azt akar, akkor mi van? 18 évesen 2 kapcsolat...juj ribizli-riadó... dehogyis! MOst fiatal, ezzel azt érik el, hogy majd titokban lesz pasija, és amint lehet megpattan!
2014. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Elso valaszoloval tartok,valszeg felenek,de heee uccso mar 18eves erteni?18. a mai lanyok mar 12 korul kezdik.Borzaszto...
2014. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
marmunt az alatt h uccso az a 3/8akart lenni
2014. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régen meg az volt divat, hogy 16 évesen már férj és gyerek volt... :) Soha semmi sem jó, nem igaz :)?
2014. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!