Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim megakarják tiltani, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
18 vagyok és nem tudok még itthonról elköltözni.. Két fiút mutattam be itthon eddig hivatalosan..Az egyik kapcsolatom 1év 3 hétig tartott még 16voltam a másik 4 hónapig aminek én nem rég vetettem véget..Szüleim meg se akarják engedni,hogy én 18évesen elmenjek valahova mert akkor jön az,hogy ide nekem kell még egy pasi..Megakarják tiltani,hogy legyen barátom..Egy két hónapig a kiszemelttel ismerkedek az elején, ha ugy alakul ès összejövünk akkor 3-4 hónap után szoktam itthon bemutatni... De ez,hogy 18 évesen nekem megakarnak ezt azt tiltani amikor tanulok rendesen,hétköznap suli után első utam haza tart,itthon én fözök,takaritok anyu helyet kicsit felháboritónak tartom,hogy megakarják tiltani,hogy én szerelmes legyek vagy bármi..Mindig megbízható voltam tudják nagyon jól.. És sose voltam éjjel nappal együtt egyik barátommal se, sose hoztam ide őket a hétvégén kivül meg az engedélyük nélkül... Amikor vége lett most az utobbi kapcsolatomnak jobban felvoltak háborodva a srácra mint én mikor már lezártam az ügyet... Nagyon unom,hogy a barátaimmal kb.két havonta egyszer elmegyek hozzájuk és este nem jövök haza,szólok előre és már hallgatom,hogy nem kell ide még egy pasi..
2014. febr. 21. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a szüleiddel, nagyon nem.

Örülhetnének, hogy van benned annyi, hogy bemutatod még ezek után is a barátodat, és a 2 egyáltalán nem sok.


Egyébként meg, ilyen korban alakul ki sok minden benned, és nagyon sokat számít ez a korszak a későbbi párkapcsolataidban.

Jobb az, ha elsőhöz akit 20 évesen ismersz meg (amikor már a szüleid szerint is talán lehet), férjhez is mész, és nem tudod hogy kell reagálni azokra a szituációkra, ha pl megcsal, vagy te érzed úgy, hogy más kell, vagy valami nem működik.. élhetsz szaar házasságban évekig.

2014. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne vidd haza...ennyi..


Nem értek egyet a szüleiddel, de mast nem tudsz tenji...

Igazaból nálunk a 3. fiú után (elsővel fél évig voltunk együtt, nem volt semmi, de ismerték, 2 nekem fontos volt pedig rövid ideig tartott, ismerték, mert osztálytarsam volt, 3. 1,5 évig tartott...minden héten 1 napot, éjszakát ott volt) nem akartam mást bemutatni, csak aki a férjem lesz (20 voltam ekkor már) úgyhogy amikor járni kezdtünk, akkor eldöntöttem, hogy nem viszem haza....

Hát 5 hónap után a nyomására mégis bemutattam, de végül ő lett a férjem ;-)


A lényeg, hogy én valahol megértem a szüleidet, hogy nem akarnak több fiűt megismerni, én is azért döbtöttem így, mert láttam, hogy a családom befogadta az előző barátomat, már családtagként tekintettek rá, és nem akartam töbször kitenni őket a szakításnak. Mert őket is megviselte, főleg a nagymamámat..

2014. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!