Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha szüleim azt mondják...

Hogy ha szüleim azt mondják hogy fogjam be a p*f*mat akkor én visszamondhatom ezt neki?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszik velem, úgy beszél velem mint a kutyámmal és a tesómmal is ezt művelik. Soha nem jó nekik semmi amit csinálunk.
2014. febr. 15. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
amit szabad jupiternek nem szabad a kisökörnek
2014. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnál felettük uralkodni akkor igen visszamondhatod bármilyen következmény nélkül. De mivel sok ember arra is képtelen hogy meglökje az Anyját, ezért nem nézem ki belőled hogy ha elvernének mint a lovat, akkor Te visszaadod nekik
2014. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy én milyen ember vagyok és mibe éltem egész életemben. Egész életemben csak a szidást kaptam, állandóan csúnyán beszéltek velem.
2014. febr. 15. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Normális szülő nem mond ilyet. A te szüleid sajnos nem normálisak. Mivel a szülőket nem választja az ember, hanem kapja, sajnos nem nagyon tudsz mit tenni. Húzd ki valahogy 18 éves korodig, akkortól jogod van elköltözni. Próbálj olyan szakma felé indulni, hogy már 18 évesen is el tudd tartani magad, de továbbképzésre is legyen lehetőséged. Ha jól tanulsz, jobbak az esélyeid egyetem/főiskola mellett kollégiumi elhelyezésre, ami jóval olcsóbb, mint egy albérlet.
2014. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú/lány?

Ez a legdurvább dolog amit mondtak neked?

2014. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
amíg nem vagy 18, sajnos nem beszélhetsz nekik vissza.
2014. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

A 6 eves fiam szolt vissza az ovononek, aki kikuldte a szobabol, hogy "Menj ki te!" Nem kapott dicseretet tolem a gyermekem...

Egy felnottel szemben (raadasul egy szulovel szemben) egy gyerek nem engedhet meg maganak akarmit.


Viszont ha elegansan es stilusosan tudsz valaszolni, mindjart megvaltoztathatod a rolad kialakult kepet es talan lesz ra eselyed, hogy elismerest is kapj.

2014. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 18 éves. De attól a szüleim beszélhetnek úgy velem mint a kutyával akárhány éves vagyok?
2014. febr. 15. 16:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindig jól viselkedtem, nem lehet rám egy rossz szavuk sem. Soha nem piáltam, soha nem cigiztem. Nem zülödttem el soha.
2014. febr. 15. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

"amíg nem vagy 18, sajnos nem beszélhetsz nekik vissza."


Mert 18 éves korától, miért beszélhet vissza? Addigra fejlődik ki a "visszapofázó" képesség vagy mi?


Ha ok nélkül csinálják, akkor ne foglalkozzatok velük, úgysem fognak megváltozni. Lépjetek le minél előbb.

2014. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!