Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csinált a családod 7végén?

Mi csinált a családod 7végén?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szombaton barátommal voltam, szóval semmi közös program a többiekkel, ma meg apukámmal és bátyámmal reggel elmentünk squasholni addig anya csinált ebédet, hazajöttünk ettünk, pihentek (én tanultam), aztán elmentünk moziba, utána felmentünk nagyapához :) (20/L)
2014. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szombaton délelőtt iskolába voltam (tanítási szombat fúúj), addig itthon anya főzött és takarított, apa kertészkedett, majd elvitte a kocsit szerelőhöz, délután húgom és az öcsém a barátaikhoz mentek, én pedig nagyimnál hallgattam régi Beatles bakelit lemezeket. Ma későn keltem, ebédig filmeztem, ebéd után kockultam kicsit, aztán jöttek vendégek. Nagyjából ennyi.
2014. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*iskolában. Írni sem tudok mostanában...
2014. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szombaton delelott elmentunk teniszezni a fiammal,utana foztem takaritottam es pihentem.Vasarnap csaladi program lett volna egy gyerek farsang,de szombat este szolt a fonokom,hogy be kell mennem masnap dolgozni.Igy vasarnap nekem 12 ora munka volt, a ferjem es a fiam pedig elmentek a farsangra.
2014. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!