Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csinált a családod 7végén?

Mi csinált a családod 7végén?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szombaton nagy családi összejövetel volt.

Ma moziban voltam egy baráttal.

2014. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tegnap anyukám szülinapját ünnepeltük, ma pedig a férjem nagymamájáét.
2014. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
barátom tegnap dolgozott, ma itthon fetrengtünk, én sorozatoztam, ő weblapszerkeszteni tanul. pedig tanulnom kellett volna.
2014. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tegnap tanultam, ma kutyasuli volt és egész hétvégén veszekedtünk, szomorú volt :( De sajnos mindig ilyen, már úgy érzem nem vagyunk egy család.
2014. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én összeraktam az új számítógépem, apum továbbképzésen volt, anyum meg főzött és tv-t nézett.
2014. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

tegnap fallabdázni voltam a barátnőmmel.

ma kirándulni voltunk Felsőtárkányban.

2014. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tegnap meglátogattuk a szüleimet, ma zenekari próbán volt a férjem, én takarítani szerettem volna, de belázasodtam, így a takarítás elmaradt, helyette az ágyból dolgoztam: előkészítettem a holnapi osztályfarsang kellékeit a gyerekeknek. :)
2014. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pihentünk, főztünk, vásárolgattunk, ilyesmi.
2014. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mivel betegeskedem, így nem volt túl aktív hétvégénk.

Tegnap, jő sokáig aludtam, így 11 kor reggeliztünk...a férjem elindult votba, jó sokaig elvolt, mert az autó akadékoskodott kicsit.

Hazaért, visszament az autóhoz szerelni kicsit..

Fél 4 körül ettünk...(addg megfőztem..hulla fáradt lettem)

Du beszélhgetünk skypon ismerősökkel..este állást kerestem, elküldtem a jelentkezéseimet.

Este filemeztünk.

Ma de. Takaritttam kicsit, neteztem. Főztem(ami amúgy nekem jó elfoglaltság, mert hobbim) ettünk..beszélhgettünk, közben neteztünk..vicces képeket neztünk. Mindketten válaszoltunk az e-maljeinkre...közben bezsélgettünk.

Az autón a férjem befejezte, amit tervezett.

Én pakoltam kicsit.. Hosszan tusoltam hajatmstam stb...ez kb 1,5 őra volt:)

Skypoltunk kicsit..

Most a ferjem zenél (hobbi), én netezek, filmet fogok néni, de előbb felkészülök a holnapi álllásinterjúmra..

Bár sok esélyt nem látok, mert a fejem nem túl bíztatő 3 napos lázasság után...

Úgy érzem ez a hétvége csak úgy elment...főleg, hogy 3 mozdulattól hulla fáradt lettem...

2014. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szombaton barátomnál voltam, apa az anyjánál, anya meg barátnőjénél. Ma pedig nem csináltunk az ég világon semmit, csak tvztünk :D
2014. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!