Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözzek-e a barátommal?

Összeköltözzek-e a barátommal?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve vagyunk együtt 1 honap megszakitással.Lehetőségük lenne összeköltözni,én kolibol átköltöznék az ő albérletébe.Nem korai,mindkettem szeretnénk.
2014. febr. 20. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát még egy fél éve sem vagytok együtt, de már volt benne egy hónap szünet...? Én azért ezt így merész lépésnek érezném ennyi infó alapján. De persze az egész szitut nem ismeritek, csak ti.

De alapvetően addig szerintem ne költözz, amíg bizonytalan vagy. Márpedig ha úgy gondolod, hogy meg kell kérdezned ezt a neten, vadidegen emberektől, akkor még lég bizonytalan lehetsz.

2014. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A megszakítást én sem értem ebben, de hasonló szituban voltunk a párommal. 5 hónap után költöztünk össze, mert már gyakorlatilag egymásnál laktunk (mindketten albérletesek voltunk, lakótársakkal). Azóta is együtt élünk, ez több, mint 1,5 éve volt.

Szóval, ha tényleg szeretnétek, akkor hajrá! :)


22N

2014. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hét után költöztem a mostani páromhoz. Reggeltől estig dolgozott, csak úgy tudtunk együtt lenni hogy együtt lakunk.

Mi jól kijöttünk, függetlenül az anyagiaktól....

2014. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 8 hónap múlva költöztem össze a barátommal és ugyanez a helyzet állt fent. Kollégista voltam, ő pedig albérletben lakott. Úgy alakult, hogy a lakótársai elköltöznek, mert kibuktak az egyetemről így ő egyedül maradt. Kézenfekvő volt, hogy akkor költözzünk össze. Persze nagyon féltem, mert elég komoly döntés volt, hiába már elmúltam 22 éves. Azóta eltelt 1 év, pont most februárban. Vannak veszekedések, persze de sose komoly dolgokról és a végén mindig kinevetjük magunkat :D A pénzzel nincs gond ugyanis felnőttek vagyunk és mindent felesben veszünk, vagy ha az egyikőnknek nincs akkor a másik fizet és ezt majd megadjuk vagy visszavásároljuk. Ilyen téren én zsidóbb vagyok :D Persze ez is változott 1 év után. Most egy kicsit megtorpant a kapcsolatunk, volt egy nagyobb veszekedésünk de megbeszéltük és mindketten azon vagyunk hogy jobb legyen. Én szeretem őt, szerelmes vagyok belé és ő is belém. Érzem is és ezt ő is érzi. Így most azon vagyunk, hogy jobb legyen. Unatkozni sose unatkozom, ugyanis megnevettetjük egymást, hülyéskedünk, sok mindent együtt csinálunk. Persze van amit külön, ő jár edzésre meg én is. Jól megvagyunk. Nyilván az elején voltak nagyobb viták, mert egyikőnk se szokta meg a másikat. Nem tudtuk ki mit csinál, kinek mi a szokása de ez elmúlik. Az alkalmazkodás a lényeg! :) Szóval vágjatok bele! :) Persze ha tuti anyagilag is tudjátok vállalni, mert ha nem akkor tényleg felesleges!
2014. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!