Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözzek-e a barátommal?

Összeköltözzek-e a barátommal?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve vagyunk együtt 1 honap megszakitással.Lehetőségük lenne összeköltözni,én kolibol átköltöznék az ő albérletébe.Nem korai,mindkettem szeretnénk.
2014. febr. 20. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te mennyivel tudnál beszállni a költségekbe? Nekem ezen múlna, mert nekem nem fér bele, hogy eltartsanak.
2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fele fele
2014. febr. 20. 21:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Lakva ismeri meg az ember a másikat. Ha tényleg tudsz pénzt beleadni, akkor hajrá. (Csak mert eltartottnak lenni kellemetlen) Így hamarabb kiderül, ha esetleg mégsem illetek össze.
2014. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondold végig, hogy ha kiköltözöl a koliból és mégiscsak balul sül el a kapcsolat, lesz-e hova költöznöd? Visszamehetsz a koliba?
2014. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak űgy,mhogy pár hőnapig fizesd a kolit, és ne mondd le..

Ha mégsem jönne véletlenül össze, akkor legyen hova menned..

Nekem minden ismerősöm így csinálta, 5 vől 2 en költötek vissza 3 hőnapon belül

2014. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hónapja voltunk együtt, mikor összeköltözünk, de annyira szerettük volna, hogy nem is mérlegeltük ezt a kérdést. Nem volt B-terv, ahogy az előző válaszolók írták. Minden este kínszenvedés volt, amikor egy együtt töltött nap után el kellett válnunk, mert nem tudtuk megoldani az együtt alvást. Azóta nagyon boldogok vagyunk, többször költöztünk, mindig jobb helyre, és eljegyeztük egymást. Életem legjobb döntései voltak. De neked kell tudnod a legjobban.
2014. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
"Nem korai", miközben még fél éve sem vagytok együtt? OMG.
2014. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hgy mi a koliban költöztünk össze 3 hónap után hivatalosan, de amúgy is egymásnál aludtunk..szobatársak tolerálták. Természetesen nem szexeltünk az orruk alá;P)

Aztán teljesen össze, nekünk a kezdetektől működött.., de nem véletlenül mondom, hogy kell a b terv...ne legyen rá szükség, de legyen alternatíva, a biztosíték..;)


5.

2014. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire életképtelen vagy?
2014. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet. Ha mégse megy, akkor is simán el tudsz költözni.
2014. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!