Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözzek a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzek a barátommal? Hat hónapos terhes vagyok, viszont nem nagyon érzem úgy, hogy ezt kéne tennem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
19éves vagyok. A barátom 22, és már majdnem négy és fél éve vagyunk együtt. Most jön a baba, terveztük is, de anyám mellet biztonságban érzem magam, és nem nagyon akarok elköltözni. Persze, nem lóghatok anyám nyakán örökké, csak most olyan furcsa érzéseim is vannak, szeretem a barátomat, sőt, imádom, más különben nem vállaltam volna ennyi idősen babát, de nem érzem úgy, hogy együtt akarok lakni vele.Aztán biztos hogy ez a későbbiekben változni fog, de most mit csináljak? Jól keres, a lakást amit eddig bérelt megvette. De, mit csinálnátok? Előre is köszi!
2010. júl. 27. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elköltözöl otthonról, még nem szakadsz el anyukádtól, ugyanúgy napi kapcsolatotok lehet. De azt kalkuláld be, hogy a mostani hormonváltozásod megkavarja egy kicsit az érzelmi életedet is. Lehet csak emiatt vagy bizonytalan! 24L
2010. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól érzed otthon magad, akkor szerintem maradj még. Attól még lehettek boldogok a pároddal:) FŐleg, ha megért.


:)

2010. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz össze vele, először is gondolj bele, mit érezhet, mikor azt mondod neki, mégse szeretnék veled együtt lakni...
2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már boccs, de szerintem ezt a gyerekvállalás előtt kellett volna eldöntened
2010. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy nem fog menni, hogy az anyuka otthon lakik, a barátnő pedig a pasidnál.

Pedig azt érzem a kérdésedből, hogy ezt szeretnéd.


Ha már gyereket vállaltál vele együtt, akkor teljesen jogosan várja el, hogy hozzá költözz.


Én fiú vagyok (32), és nagyon megsértődnék a helyében, ha maradnál. Persze lehet, hogy Ő nem ilyen.

2010. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

19 évesen gyerek. grat totál el lesz cseszve a karriered. bár ha nem érdekel...

szükség van bolti eladókra is.

2010. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi bajod van a bolti eladókkal?
2010. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Van szakmám...

Nem leszek bolti eladó...ha meg mégis, akkor mi van?...

De az életem nincs elcseszve, és úgy érzem nem is lesz:)

2010. júl. 27. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem rontja el feltétlenül az életét, azzal hogy babát vállal. a legszebb dolog. ha már szakma van akkor később se lesz gond a munkával, eltud helyezkedni! ÉS további boldog babavárást kedves kérdező :)
2010. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mielőtt odaköltöznél, én azt ajánlom, menj oda "nyaralni": vagyis 1-2 hétre. Együtt lakva jobban megismeritek egymást...

Viszont a szülés környékén talán jobb lenne, ha anyukádnál laknál. Ő mégiscsak jobban tud segíteni ilyenkor, meg jobban tudja, mit kell tenni.

2010. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!