Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentettem a férfit aki...

Feljelentettem a férfit aki lelki, fizikai terrorba tartott! Megnyerhetem a pert?

Figyelt kérdés
2 éve üt ver lelki terrorba tart, a fiamat is lelkileg bàntotta, most betelt a pohàr, az utolsó 3 esemény ment rendőrségre, megfejelt a gyerek előtt meg folytogatott, aztán levágott a földre hogy szopjam le csak a nemiszervét tette a számhoz és elengedett, harmadjára szintúgy erőszakkal levette a nadrágom, most megb*sz, de ekkor is csak hozzám érintette a nemi szervét meg kézzel nyúlkált,majd kést vett elő megöli magát, meg engem is többször ezzel fenyegetett, ő tagadta, azt mondta boxer volt rajta úgy történt az eset. ezen kívül sokszor sírva voltam vele, undorral csakhogy ne terrorizáljon, magyarul csak ürített, de az se ment vele, a közelségétől is undorodom! sok vitàt a közös gyerek végignézett ezeket nem, de az apja sajàt magát vágdosta úgy h a gyerek elé állt. milyen kilátásaim lehetnek? persze h tagadja hisz 3 éve húzodik egy másik ügye, fél hogy többet ül! de neki hisznek v nekem?
2014. febr. 15. 02:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ez nem kamu! fel van jelentve! volt két napot előzetesbe, kiengedték de nem él velünk! minek?most tudtam erőt ês bátorságot venni h lêpjek
2014. febr. 16. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!