Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentettem a férfit aki...

Feljelentettem a férfit aki lelki, fizikai terrorba tartott! Megnyerhetem a pert?

Figyelt kérdés
2 éve üt ver lelki terrorba tart, a fiamat is lelkileg bàntotta, most betelt a pohàr, az utolsó 3 esemény ment rendőrségre, megfejelt a gyerek előtt meg folytogatott, aztán levágott a földre hogy szopjam le csak a nemiszervét tette a számhoz és elengedett, harmadjára szintúgy erőszakkal levette a nadrágom, most megb*sz, de ekkor is csak hozzám érintette a nemi szervét meg kézzel nyúlkált,majd kést vett elő megöli magát, meg engem is többször ezzel fenyegetett, ő tagadta, azt mondta boxer volt rajta úgy történt az eset. ezen kívül sokszor sírva voltam vele, undorral csakhogy ne terrorizáljon, magyarul csak ürített, de az se ment vele, a közelségétől is undorodom! sok vitàt a közös gyerek végignézett ezeket nem, de az apja sajàt magát vágdosta úgy h a gyerek elé állt. milyen kilátásaim lehetnek? persze h tagadja hisz 3 éve húzodik egy másik ügye, fél hogy többet ül! de neki hisznek v nekem?
2014. febr. 15. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Fú remélem neked. Sajnos nem tudok ebben jogi tanácsot adni,csak hogy kitartás!
2014. febr. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Neked hisznek, főleg, ha rendőrségi ügy is lett belőle.

Nem fogja simán megúszni, de miért tűröd??

Miért nem menekülsz előle??? Híd alatt is jobb lenne....

Gyereked életét is tönkre teszed, mert ilyen körülmények között hagyod "élni".

A bántalmazott nőknek sok lehetőségük van segítséget kérni, vannak különböző szervezetek.

Ilyen körülmények között elvehetik a gyerekedet is, ha már magad miatt nem, legalább miatta menekülj már ebből a pokolból!

Mire mész a megnyert perrel???? Semmire...Megbüntetik, és kezdődik minden előlről. Vagy még rosszabb lesz.

Hagyd ott a fenébe, ilyenből nem lesz rendes ember soha!

2014. febr. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
És te még ott vagy? kamu az egész. Ha mind ez igaz lenne, már rég megfogtad volna a gyereket és mentél volna. Akár bele a vakvilágba, csak onnan el.
2014. febr. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#6: ez sokszor nem ilyen egyszerű
2014. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
4 Ilyen helyzetben? Ilyen helyzetben megy-ha: valóban ezt éli át.
2014. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
ma 07:26-os: hová menne egy GYEREKKEL ilyenkor? Az utcán csak nem élhetnek!!! Nem olyan egyszerü, ahogy te - mint kivülálló, aki sosem volt ilyen helyzetben - elképzeled!!!!
2014. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Bárhová..

Csak sajnos a bántalmazott nőknek már az önbecsülésük, önbizalmuk is elveszett..Mert gondoskodott róla a bántalmazó!

Előbb "csak" lelki terror, amit sok nő eltűr a békesség kedvéért. Aztán a fizikai.

Valóban nem könnyű menekülni. Kellene egy segítő kéz, biztató, bátorító szó, és önbizalom, lelki erő.

De meg kell találni a menekülési utat!

Sok nő még mindig titkolja, hogy bántalmazzák. Mintha ez a nők szégyene lenne.

2014. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kioktatni akarlak Titeket, de anyum se ment! A gyerekhez mind a ket szulonek ugyanannyi a joga (mig nincs valami hatarozat!) az anya ha elviszi a gyereket apa visszarabolhatja es ez igy megy a hatarozatig!


Kerdezo! Pszichologus szakerto is van a peretekben? Kervenyezted? Vizsgaltak a ferjed? Azt nem veri at semmilyen hazugsaggal!!!

Probalj bevonatni egy igazsagugyi szakertot!

Mmegnyered! Kitartast!

A gyerek miatt tarts ki es legy eros! Tudom mit eltek at! Anyum akkor rabolt el minket mikor kest talalt a parnam alatt (apu fel is jelentette anyut hogy az engedelye nelkul ismeretlen helyre vitt harmunkat)! Feltett szandekom volt 11 evesen hogy ha meghallom hogy kemenykedne vagy bejon hozzank hogy anyut kicibalja es bantsa akkor leszurom... A gyereked nem tudom mekkora, de figyelj ra! Lelkileg o is atbillenhet a terrortol es O kovethet el olyat amit banni fogtok!

2014. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy kamu kérdés! Üti-veri megalázza őt is, meg a gyerekét is egy pasi, a nő meg a neten kérdezget ismeretleneket?
2014. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

ma 07:57-es: kicsit pontosabban fejtsd ki, hogy mit jelent neked a "bárhova". Ugyanis nem mindenkinek van szülö, rokon, ismerös, aki befogadja egy gyerekkel, máshová meg nem igazán lehet kisgyerekkel menni.

Vagy szerinted menjen egy anya a kisgyerekkel az utcára? Hogy képzeled ezt el?

A "bárhová" szépen hallatszik, de azért kiváncsi lennék, hogy te konkrétan hová mennél! Ne általánosságokat írj, mert azt könnyü!!!

2014. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!