Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt tulélni?

Hogy lehet ezt tulélni?

Figyelt kérdés
Nagyon érlelödik bennem a dolog, hogy el fogom hagyni a párom, mert nem avygok boldog mellette.. de már ki van tüzve a pár honap mulvai esküvöi dátum..egyik pillanatban még menyasszony vagyok, a másikban meg egy senki, barátaim sincsenek akik tudnának segiteni, teljesen egyedül vagyok..valaki szakitott az esküvöje elött?hogy élte tul?

2014. febr. 13. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerrintem nem másabb, mint egy hosszantartő komoly kapcsolatban szakítani.

Viszont csak azért, mert nem mered megtenni, nehogy hozzámenj a párodhoz!

Gaantált válás, ha nem most, akkor 2 év mulva, vagy hamarabb.

Válni nehezebb, nehzebb döntés is, mint most szakítani.


Miért lennl senki?

Te nem attól vagy ember, és személyiség, hogy menyasszony, előtte barátnő, és pár" voltál. Ezt gyorsan verd ki a fejedből.

Az ember önmagában valaki, nem a párja teszi azzá.

Nem könnyű a szakítás sosem, de lesznek barátaid, csak neked is nyitnod kell..

2014. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont akkor leszel valaki, ha a sarkadra mersz állni, és kilépni a langyos iszapból!

Annak meg semmi jelentősége, hogy van-e dátum, vagy sincs.


Hogy hogyan lehet túlélni? Sokkal jobban, könnyebben és gyorsabban, mint évekig vergődni egy boldogtalan házasságban, aztán elválni.

2014. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél erről? Az érzéseidről?

Ha nem vagy biztos a dologban, meg hogy mit akarsz tőle stb. sztem fújjátok le az esküvőt és meglátjátok. Ha nem működik tényleg szakítani kell, ha helyre lehet hozni meg azt kell próbálni.

2014. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!