Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudna túlélni a házasságu...

Hogy tudna túlélni a házasságunk egy 3. személyt válás nélkül?

Figyelt kérdés

Hatalmasat botlottam, beleszerettem egy másik emberbe, a férjem tudja és azóta romokban a házasságunk. Nem voltam elég erős, a férjem utazásait nehezen viseltem el és akkor jött egy végzetes hiba. Még mindig érzek valamit a srác iránt, de megszakítottam vele minden kapcsolatot és azon vagyok, hogy rendbe jöjjenek a dolgok itthon. Mit kéne még tennem, hogy túljussunk ezen? Tudom, hogy nem "engesztelhetem ki" a férjemet, meg ez nem ilyen egyszerű, de meg akarom menteni a házasságom, a családomnál semmi sem fontosabb.

30/N


2012. okt. 10. 22:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Beszélj a férjeddel!
2012. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%

A "családomnál semmi sem fontosabb?

Akkor igy is kellett volna élned és nem hapsizni.Nem birom az olyan nõket,férfiakat,akik csalják a másikat, aztán meg nyávognak. Repitenélek a pasidhoz!

2012. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Mindketten tehetünk arról, hogy idáig fajultak a dolgok..de ennyi év után annál erősebb a házasságunk, minthogy emiatt szétváljunk.
2012. okt. 10. 22:30
 4/37 anonim ***** válasza:
26%
"beleszerettem egy masik emberbe"! TE nem botlottal, te onzo vagy, nincs benned igazi szeretet! Most mar szabad vagy, azert tortenhetett meg, mivel a ferjedet nem szeretted!
2012. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos az unalom néha belevisz akár nõt, akár férfit az ilyen helyzetekbe. A rózsaszin köd a normális gondolkodást elsötétiti, amit észre sem lehet venni, hogy milyen következmények lehetnek utána.

A férjed is megcsalt, ha igen akkor megérdemelte, hanem akkor viszont légy erõs és verd ki ezt a srácot a fejedbõl örökre. A férjednek mondd meg, hogy mindent megteszel, hogy soha ilyen ne történjen, viszont alaposan kell bizonyitanod.

Mégis a férjed mit mond?

2012. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

De szeretem a férjemet, csak nem bírtam ezt a mérhetetlen karrierépítését. Kértem számtalanszor, hogy ne utazzon el, jó lenne együtt tölteni a hétvégét, akármit, de nem érdekelte. Mindketten hibáztunk, én úgy érzem, de mégis nyilván én követtem el a legnagyobb hibát.

Azt mondta, hogy nem tudja, hogy túl tudja-e magát valaha is tenni ezen, nem érti, hogy miért nem volt elég jó nekem. Tárgyilagosan beszélgetünk, még kevesebbet van itthon. Nagyon szenvedek és mindent helyre akarok hozni őszintén, most azon kell lennem, hogy bebizonyítsam, hogy kitartok mellette, de nem tudom, mit tegyek annál többet, hogy próbálok beszélgetni, kedveskedem és meghúzom magam.

2012. okt. 10. 23:02
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
Nagyot hibáztál, de még nagyobbat azzal, hogy hangsúlyozod: ez kettőtök hibája. Azért fals ez a magyarázat, mert most még kevesebbet van otthon, érdekes módon most ez is megfelel neked. Innentől csak az ő személyiségén múlik, hogy tud-e, akar-e felejteni, megbocsátani. Nem az a baj, hogy vágysz a törődésre, hanem az, hogy rossz úton próbáltad kierőszakolni. Végig kellett volna gondolnod, hogy így nem magadhoz kötöd, lehet, hogy inkább végleg elveszíted.
2012. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem volt annyi tartás benned és annyi szeretet, tisztelet a férjed felé akkor meg sem tetted volna. Mert aki igazán szeret az nem megcsalja a másikat hanem elhagyja mert így kevesebb fájdalmat okoz. Innentől minden indok amit mondanak csak a saját önzőségük.

Ha egyszer megtetteted akkor ki garantálja h nem fogod újra megtenni? Senki. És elmondom h megbocsáthat a férjed, de elfelejteni soha nem fogja tudni. Örökre fájni fog neki és te is meg fogod párszor még hallgatni

2012. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Javítás: Ha lett volna annyi tartás benned

Elnézést

2012. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyítsd be a férjednek, hogy mindennél jobban szereted. Azonban ha még mindig érzel a másik férfi iránt valamit, akkor nehezen fogja elhinni. Az már rajta áll, hogy a bizalom újra a régi lesz-e vagy sem. Ha nincs bizalom, akkor előbb-utóbb tönkremegy a házasság. Sok sikert!
2012. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!